מאמרים אחרונים במדריך
1
קידום אתרים בגוגל חולל שינויים משמעותיים בעולם השיווק באינטרנט, מאז שפרץ לחיינו לפני כעשור. מאחר וקיים קשר הדוק בין שני התחומים, השינויים לא חלו רק בכיוון אחד, אלא כתוצאה מכך גם תח...
2
בניית אתר אינטרנט יאפשר לכם לעדכן לקוחות אודות מבצעים אונליין, וכמובן גם לאפשר להם להביע את דעתם הכנה אודות השירות, המוצר והעסק שלכם....
3
אם עומדת בפניכם ההתלבטות בין קידום אתרים אורגני בגוגל לבין קידום ממומן, כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא, העוסק בדיוק בשאלה הזו. מחקרים גילו כי הגולשים נוטים להקליק בממוצע כ-70-80% יותר...

איך לחסוך כסף - טיפים לחיסכון

חינוך חסכוני - איך לתת יותר לילד ולהוציא פחות כסף מהבנק

פחות זה יותר. להוציא פחות כסף וללמד את הילד איך להתנהג עם הכסף גורם לכם כהורים להוציא פחות כסף מהכיס ולהעניק יותר ערכים וכישורי חיים לילד שלכם. היום ההורה גדל עם הילד והילד גדל עם הפרסומות.

הילד רוצה ורוצה ורוצה עד שלרצון אין תפקיד או הנאה אלא רק רשימה ארוכה שלא נגמרת והחשבון בסוף החודש לא יודע קץ. אז מה לעשות? להיכנע לרצון לרכוש ולתת יותר מדי לחברת כרטיסי האשראי ופחות מדי לילד? אז זהו שלא. אפשר לומר לא.

לא לבזבוז, כן לחינוך אחראי!

ילד רוצה גבולות, עד כאן הפסיכולוגיה בגרוש. אבל אתם כהורים רוצים עתיד לילד. אם תוציאו היום פחות כסף על צעצועים וממתקים אז יישאר לכם יותר כסף בבנק ללימודים של הילד באוניברסיטה ולחופשה של כול המשפחה בחו"ל. אם תלמדו את הילד להפריש כל חודש מדמי הכיס שלו לחיסכון בצד, אז הילד גם ירגיש אחראי לגורלו – ארנקו, הוא יהיה עצמאי יותר ואתה תהיה רגוע יותר כאשר יגיע החשבון.

מטבע לכל עת - איך לתכנן את תקציב המשפחה לחיסכון ולא לחידלון

כמאמר הפתגם העתיק לכל עת ומטבע המתאים לה. אם תדעו יותר טוב מהם ההוצאות הקבועות שלכם בכל חודש, שהן גם ההוצאות שלוקחות את מירב התקציב אז יהיה לכם יותר קל לספוג בכיס הוצאות בלתי צפויות. עם הילד שלכם כבר בגיל גן או בית ספר יסודי אתם יכולים לשתף אותו בחלק מן התהליך.

אם תתכננו עם הילד כמה צעצועים קונים בחודש ובאיזה סכום גם תהפכו את חוויות הקנייה לאירוע כיפי שמצפים לו וגם תדעו כמה כסף בדיוק ירד בסוף החודש. אם תמפו את ההוצאות שלכם לפנאי וכורח תוכלו להחליט מה מהוצאות הפנאי לא נחוץ אלא סתם בזבוז. אם יהיה לכם מטבע לכל עת בצד בין אם מדובר בחתונה או טיפול שניים תישנו יותר טוב בלילה.

אז מה עושים? איך חוסכים כסף?
  1. במשך חודש אחד תעקבו ותרשמו את ההוצאות וההכנסות שלכם.
  2. תסווגו את ההוצאות לקטגוריות שונות: בריאות, אוכל, שכר דירה, חוגים, חשמל וכו'...
  3. לאחר סיווג ההוצאות תיקחו אחריות ותבחרו - מה הכרחי ומה גורם בסוף ליותר נזק מתועלת. לקנות בגדים כל חודש לא חשוב כמו שיהיה מספיק כסף לפנסיה. בקיצור תמפו את סדר העדיפויות שלכם.
  4. תחליטו! תחליט מה שולט במה אתם בכסף או הכסף בכם. תיקחו בעלות על הכסף ואל תהיו לו עבד. תשתמשו בו אל תהיו תלויים בו. אם תפרישו סכום קטן כל חודש בסוף הוא יצטבר ויהיה לכם יותר אפשרויות להוציא אותו.
לסיכום כמו כל דבר אם תהיה מודע להתנהגות שלכם ולמה שמניע אותה. אם תדעו מה גורם לכם לקנות יותר ממה שתכננתם אז תוכלו לשלוט יותר בהוצאות בלתי צפויות. ידע הוא כוח, או במקרה שלנו חיסכון.

לפרטים נוספים ולקבלת טיפים יעילים לחיסכון בכסף, ניתן לבקר באתר:
How2save.co.il - איך לחסוך כסףאיפה אני באתר?
ראשי > איך לחסוך כסף

צרו קשר
במידה והנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר ו/או פרטים נוספים אודות קידום בגוגל, מלאו את הטופס הבא:
מומחה קידום אתרים - עונה על תשובות
יצירת קשר לקבלת ייעוץ מקצועי
תגיות תוכן באתר
איך לחסוך כסף , קידום אתרים של עורכי דין , מיתוג אישי באינטרנט , בניית אתרי אינטרנט , שדרוג אתרים , חברות בניית אתרים ,

אם אתם מעדיפים לקדם את האתר ע"י חברת קידום אתרים מקצועית, נשמח אם תצרו עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר לקידום האתר בגוגל במחיר נוח ומשתלם.‬