מאמרים אחרונים במדריך
1
קידום אתרים בגוגל חולל שינויים משמעותיים בעולם השיווק באינטרנט, מאז שפרץ לחיינו לפני כעשור. מאחר וקיים קשר הדוק בין שני התחומים, השינויים לא חלו רק בכיוון אחד, אלא כתוצאה מכך גם תח...
2
בניית אתר אינטרנט יאפשר לכם לעדכן לקוחות אודות מבצעים אונליין, וכמובן גם לאפשר להם להביע את דעתם הכנה אודות השירות, המוצר והעסק שלכם....
3
אם עומדת בפניכם ההתלבטות בין קידום אתרים אורגני בגוגל לבין קידום ממומן, כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא, העוסק בדיוק בשאלה הזו. מחקרים גילו כי הגולשים נוטים להקליק בממוצע כ-70-80% יותר...

בניית אתרים באינטרנט - הקמת אתר אינטרנט לעסק

טרום עידן האינטרנט, ללקוחות היה קושי ממשי לאתר בעל עסק פוטנציאלי אשר יעניק להם את השירותים המתאימים. האינדקסים בעבר לא הכילו תוכן רב, ולכן במרבית המקרים הבחירה בבעל העסק הייתה אקראית או לחילופין דרשה מחקר ארוך ומעמיק.

היום, הודות לחידושים הטכנולוגיים, וכאשר עולם האינטרנט זמין לכל המעוניין, לקוח החפץ לאתר מידע אודות שירותים או מוצר ספציפי, נדרש להקיש את מילות המפתח המתאימות במנוע החיפוש - ומשם הדרך למציאת האינפורמציה הרלוונטית קצרה מאוד. במאמר הבא ננסה להבין כיצד עובד התהליך ומדוע חשוב שבעל העסק יקים אתר הנושא את שמו.

מדוע כדאי להקים אתר אינטרנט?

כשנתוני הגלישה בישראל מרקיעים שחקים, בעל עסק אשר באופן מודע מסרב להקים אתר אינטרנט המפרט את שירותיו, למעשה מוותר מראש על קהל לקוחות פוטנציאלי שמונה אלפי, ולעתים עשרות אלפי גולשים. בעלי עסקים זקוקים להקים אתר אינטרנט היות ולמתחרים שלהם כבר קיים אתר כזה, עובדה שמחייבת אותם לקחת חלק פעיל בתחרות מבלי שישארו מאחור.

גם אם מתעלמים לרגע מהיתרונות היחסיים, הרי שאתר האינטרנט אוחז בכמה יתרונות מהותיים, השמורים כל מי שמשכיל לעשות בו שימוש נכון: ראשית, האתר מאפשר לבעל העסק להטביע את טביעת רגלו ברשת, ושנית, הוא מעניק שפע של אינפורמציה רלוונטית עבור הלקוחות אשר עושים שימוש בפורום הזה, ולכן מדובר בכלי שיכול להניע למכירות באופן ממשי.

אתר האינטרנט שלכם יכול להוביל אליכם את הגולש בין אם חיפש אתכם באופן ישיר או בעקיפין, מה שבאופן מיידי הופך את האתר להזדמנות עסקית שחבל לפספס. באתר ניתן יהיה למצוא מידע מפורט לגבי העסק והרקע שלו בתחום הספציפי שבו הוא עוסק, מידע אודות השירותים שמעניק וכמובן גם פרטי ההתקשרות לצורך יצירת קשר מעמיק יותר.

כיצד בונים אתר אינטרנט מצליח ומקצועי?

על מנת להפיק את מיטב התועלת מתוך האתר, חשוב לבנות אותו בצורה מושכלת ועניינת. תהליך בניית האתר מורכב מכמה שלבים מרכזיים:
  • אפיון העסק והגדרת מטרת האתר - עוד לפני שפונים לשלבי הבנייה הטכניים, חשוב לנתח את הלקוח ואת צרכיו על מנת לדעת איזה אתר ניתן לבנות לו. אתר אינטרנט יכול לענות על צרכים שונים ובשל כך לא ניתן למצוא שני אתרים זהים לחלוטין במרחב האינטרנטי.
     
  • בניית הקונספט העיצובי - הכלל המניע את תהליך בניית האתר הוא - כל מעשה במחשבה תחילה. לכן, חשוב קודם כל לבנות אסטרטגייה שתתאים ללקוח ולצרכיו, המבוססת על השלב הראשוני שסקרנו, ורק לאחר מכן לגשת לתהליך הבנייה עצמו.
     
  • בניית האתר - לאחר שהבנייה הושלמה בהיבט התיאורטי, הרי שכעת יש צורך לבנות אותו באופן מעשי על פי הדגשים והאסטרטגיה שנוצרה. חשוב מאוד לשתף את בעל העסק בתהליך הבנייה, שכן גם אם זה לא אוחז במידע טכני, הרי שכאדם מקצועי ומנוסה, בוודאי יהיה לו מה לתרום לייעול האתר.
     
  • בדיקות סופיות - לא תמיד קל להוציא לפועל את האסטרטגיה שנוצרה, ומטבע הדברים עשויים להיווצר באגים ושגיאות לאורך תהליך העבודה. לפני שמעלים את המוצר המוגמר לאוויר, יש לבצע בדק סופי במטרה לאתר באגים. רק כשבניית האתר תושלם באופן סופי, ניתן יהיה להעלותו בפומבי.
בחירת חברה לבניית אתר אינטרנט - איך לבחור חברה?

כפי שניתן להתרשם, תהליך בניית האתר הוא מורכב ויש לשים דגש על קריטריונים רבים, החל מהנדסת האנוש ועד צרכי הלקוח. לכן, חשוב לבחור חברת בניית אתרים מקצועית, אשר עובדת באופן מסודר בהתאם לשלבים שהוגדרו, ויודעת לבצע אפיון נכון של הלקוח ולבנות עבורו את האתר בהתאם. תמיד תבחרו בחברה הפועלת בשקיפות, על מנת שתוכלו לקחת חלק פעיל בתהליך ולהיות שותפים לבניית האתר.


בניית אתר אינטרנט יאפשר לכם לעדכן לקוחות אודות מבצעים אונליין, וכמובן גם לאפשר להם להביע את דעתם הכנה אודות השירות, המוצר והעסק שלכם.
למה צריך אתר אינטרנט?

בעלי עסקים הבינו שעם התפתחות מדיית האינטרנט עליהם להופיע גם באינטרנט ולצורך מטרה זו הם היו צריכים להקים אתר אינטרנט. בעלי עסקים צריכים לבחור חברות לבניית אתרים שיספקו להם שירות בניית אתרים מקצועי מהימן ורציני, שיסייע להם להגדיל את מחזור המכירות של העסק.
איך לבחור חברת בניית אתרים


איפה אני באתר?
ראשי > בניית אתרים באינטרנט

צרו קשר
במידה והנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר ו/או פרטים נוספים אודות קידום בגוגל, מלאו את הטופס הבא:
מומחה קידום אתרים - עונה על תשובות
יצירת קשר לקבלת ייעוץ מקצועי
תגיות תוכן באתר
בניית אתר תדמיתי , בניית אתרי אינטרנט , בניית אתרים , בניית אתרים באינטרנט , בניית אתרים לעסקים , איך לקדם אתר בגוגל , קורס קידום אתרים , החלפת קישורים , קידום אתר בגוגל , מחיר לקידום אתר ,

אם אתם מעדיפים לקדם את האתר ע"י חברת קידום אתרים מקצועית, נשמח אם תצרו עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר לקידום האתר בגוגל במחיר נוח ומשתלם.‬