מאמרים אחרונים במדריך
1
קידום אתרים בגוגל חולל שינויים משמעותיים בעולם השיווק באינטרנט, מאז שפרץ לחיינו לפני כעשור. מאחר וקיים קשר הדוק בין שני התחומים, השינויים לא חלו רק בכיוון אחד, אלא כתוצאה מכך גם תח...
2
בניית אתר אינטרנט יאפשר לכם לעדכן לקוחות אודות מבצעים אונליין, וכמובן גם לאפשר להם להביע את דעתם הכנה אודות השירות, המוצר והעסק שלכם....
3
אם עומדת בפניכם ההתלבטות בין קידום אתרים אורגני בגוגל לבין קידום ממומן, כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא, העוסק בדיוק בשאלה הזו. מחקרים גילו כי הגולשים נוטים להקליק בממוצע כ-70-80% יותר...

בניית אתרים לחברות גדולות

האינטרנט משמש כיום את רוב בתי האב בישראל, כאשר כמעט כל פעולה של חיפוש מידע כיום מתבצעת באמצעות המחשב. כך נוצר מצב בו עסקים ונותני שירות זקוקים לאתרי אינטרנט כדי להיות קיים בשוק, ובייחוד כאשר מדובר על חברות גדולות במשק.

העברת האינפורמציה המהירה לקהל לקוחות בלתי מוגבל, החשיפה הנרחבת ללקוחות פוטנציאליים והאפשרות להתרחב באמצעות פרסום זול וישיר, הם אלו שהופכים את אתרי האינטרנט לחברות גדולות משתלם כל כך.

בנוסף, האינטרנט מאפשר להקים מערך שימור לקוחות ייחודי אשר מספק חיבור ישיר, חזק ומהיר בין נותן השירות ובין הלקוח, כאשר לבעל השירות אפשרות להזין עדכונים שוטפים בכל עת.

כל הסיבות לבניית אתר אינטרנט:

ישנן סיבות רבות לבניית אתר אינטרנט לחברות גדולות, כאשר העיקריות הן:

 1. צרכנים יכולים לקבל מידע רב ושימושי אודות החברה שלכם באמצעות אתר האינטרנט, זאת תוך שאתם מקלים עליהם בחיפוש אחר מידע, ותוך שאתם מקלים על עצמכם כאשר אתם מספקים את המידע בצורה מקוונת.

 2. כאשר יש לחברה אתר אינטרנט, היא כאילו לא סגורה אף פעם. ניתן לעשות עסקים ולהמשיך את העבודה באמצעות מסחר אלקטרוני, וכך הלקוח יכול לקבל שירות בכל שעה שיבחר.

 3. שירותים שונים כגון רשימת חלקים, מפרט מוצרים, פתרון בעיות נהלים והוראות לביצוע הליכים, יכולים להתבצע באמצעות האתר, דבר שיאפשר לחברה לצמצם במספר העובדים בשירות הלקוחות ולחסוך כסף. הוא גם יכול לסייע בצמצום העלויות על עלונים וחוברות הסברה.

 4. אתר האינטרנט מאפשר ללקוחות, ללקוחות הפוטנציאליים, לספקים ולבעלי המניות מידע זמין אודות פעילות החברה, כך הוא תורם להתקשרות מקצועית שמקלה על כל הצדדים.

שלבים לבניית אתר אינטרנט:

בניית אתרים באינטרנט מחייבת סדר פעולות מסוים כדי להבטיח את הצלחתו.

 1. יש להגדיר את מטרות האתר תוך הבהרת חשיבות העבודה על פי מטרות אלו.

 2. יש לערוך מחקר שוק כדי לבחון לעומק מה כבר קיים בתחום שלכם. רצוי לדעת מיהם המתחרים שלהם, מה יש להם ומה אין להם, מה הצליח בתחום ומה נכשל, מיהם השותפים הפוטנציאליים שלכם וכן הלאה. על שלב זה אין לוותר בשום אופן, לימוד מקיף אודות השוק יכול לסייע לכם להימנע מטעויות רבות.

 3. רכישת דומיין ואחסון לאתר. יש למצוא חברת אחסון אתרים אמינה שתבטיח את זמינות האתר באינטרנט. כמו כן, יש לבחור שם דומיין איכותי, שכן יש לו חשיבות רבה בכל הנוגע להצלחת האתר. הלקוח שלכם רוצה להקליד שם נוח וקליט ולא להסתבך יתר על המידה עם שמות וקודים.

 4. מגדירים מילות מפתח, תוך בדיקת המילים הכדאיות עבורכם.

 5. כותבים את התוכן באתר – יש חשיבות רבה לכתיבת תוכן איכותי, קריא וללא שגיאות כתיב.

 6. בוחרים חברה לפיתוח אתרים.

 7. מפתחים את האתר עם בעלי המקצוע ובוחרים את העיצוב המנצח.

 8. מקדמים את האתר במנועי החיפוש באמצעות מאמרים באתרים איכותיים, שתילת לינקים, כתיבת תגובות ויצירת תוכן איכותי בנויי מילות מפתח.

 9. משווקים, מפרסמים ומנתחים את ביצועי האתר, תוך דגש על ניתוח בעיות שונות שעולות לאחר העלאת האתר לאוויר ותיקונן.צרו קשר
במידה והנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר ו/או פרטים נוספים אודות קידום בגוגל, מלאו את הטופס הבא:
מומחה קידום אתרים - עונה על תשובות
יצירת קשר לקבלת ייעוץ מקצועי
תגיות תוכן באתר
בניית אתר תדמיתי , בניית אתרי אינטרנט , בניית אתרים באינטרנט , בניית אתרים , בניית אתרים לעסקים , בניית אתר לעסק , חברות בניית אתרים , קידום אתר בגוגל , כתיבת תוכן , בניית אתר אמין , קניית כתובת לאתר , טיפים לקידום אתר ,

אם אתם מעדיפים לקדם את האתר ע"י חברת קידום אתרים מקצועית, נשמח אם תצרו עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר לקידום האתר בגוגל במחיר נוח ומשתלם.‬