מאמרים אחרונים במדריך
1
קידום אתרים בגוגל חולל שינויים משמעותיים בעולם השיווק באינטרנט, מאז שפרץ לחיינו לפני כעשור. מאחר וקיים קשר הדוק בין שני התחומים, השינויים לא חלו רק בכיוון אחד, אלא כתוצאה מכך גם תח...
2
בניית אתר אינטרנט יאפשר לכם לעדכן לקוחות אודות מבצעים אונליין, וכמובן גם לאפשר להם להביע את דעתם הכנה אודות השירות, המוצר והעסק שלכם....
3
אם עומדת בפניכם ההתלבטות בין קידום אתרים אורגני בגוגל לבין קידום ממומן, כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא, העוסק בדיוק בשאלה הזו. מחקרים גילו כי הגולשים נוטים להקליק בממוצע כ-70-80% יותר...

בניית אתרי תמיכה – אם אין אני לי, מי לי?

במרוץ הקשה מול האתרים המתחרים על המקום הראשון בגוגל אנחנו מוצאים את עצמנו שוברים את הראש איך ליצור פער על המתחרים, איך לבצע פעולות שיהוו לנו יתרון על פני המתחרים ויעקפו אותם בדירוג במילות המפתח הרלוונטיות לנו לקידום.

אחת הטכניקות החזקות ביותר לשיפור הדירוג וההתקדמות אל המקום הראשון היא בניית אתרי תמיכה. אתרי התמיכה אלו אתרי אינטרנט שעוסקים בדיוק באותו תחום שלנו ומכילים בתוכם מאמרים מקצועיים וטיפים בתחום העיסוק שלנו.

מה המטרה בהקמת אתרי תמיכה?

המטרה העומדת מאחורי הקמת אתרי תמיכה רבים היא לבנות תשתית חזקה של אתרי אינטרנט העוסקים בתחום זהה לחלוטין לתחום העיסוק שלנו המקשרים ו"ממליצים" באופן ישיר על האתר שלנו ע"י שתילת קישורים לאתר המרכזי.

כאשר המנוע של גוגל נכנס וסורק את האתרים האלו, הוא רואה את "ההמלצה" ומוסיף לאתר הראשי שלנו עוד נקודות זכות שבסופו של דבר – יעלו את הדירוג של האתר שלנו ויעקפו את אתרי האינטרנט של המתחרים שלנו.

מה קרה בעבר ומה קורה היום?

בעבר, לפני כשנתיים, מקדמי אתרים יצירתיים מצאו דרך להשיג דירוג גבוה והמלצות פקטיביות על ידי כך שבנו עשרות אתרים בעלי דף אינטרנט אחד או שני דפים, על דומיינים חדשים, באותו תחום שאותו הם קידמו, וקישרו לאתר המרכזי.

כיום, מנועי החיפוש השתדרגו והגבירו את היכולת שלהם לאתר אתר אינטרנט איכותי ובהתאם לכך לחשב את התרומה של קישור מאתר איכותי לעומת תרומה של קישור מאתר אינטרנט בעל דף אינטרנט אחד.

איך לבנות אתר תומך איכותי?

בניית אתר תומך איכותי היא כמו בניית כל אתר איכותי אחר שאתם מקימים. נכון, אתם לא תשקיעו מעל ומעבר ותקדמו אותו כמו שאתם מקדמים את האתר המרכזי שאותו אתם מקדמים, אך בהחלט יש להשקיע בכתיבת תכנים איכותיים, בניית עמודים מותאמים למנועי החיפוש ועדכון אתרי התמיכה אחת לשבוע-שבועיים.

איך לשלב את אתרי התמיכה עם האתר המרכזי לקידום?

כאן נכנסת היצירתיות של מקדם האתרים. מנוע החיפוש של גוגל למשל יודע לקשר היטב בין אתרים ולמצוא סימנים משותפים שיעידו על כך שיש כאן קבוצה של אתרים שהבעלים שלהם משותפים. אין כל רע בכך שגוגל יודע שהאתרים משותפים לאותם בעלים, אך העדיפות היא לנסות לייצר את ההפרדה בכדי להגיע להשפעה מקסימאלית של קישור מאתרי התמיכה לאתר המרכזי לקידום.

לכן כאשר אתם בונים אתרי תמיכה, כדאי לעשות את זה חכם, לקשר גם לאתרי התמיכה המקבילים וגם לאתר המרכזי וכמובן – הכל במידה ולא בהגזמה.

לסיכום – אם בעבר היינו רודפים אחרי בעלי אתרים ומבקשים מהם להחליף קישורים, נראה שהיום נמצא פתרון קצת מורכב אך משתלם בסופו של דבר. מנוע החיפוש של גוגל מדרג את תוצאות המנוע ומאתר את האתרים האיכותיים ביותר והם אלו שמופיעים בראש תוצאות החיפוש. השקיעו באיכות אתרי התמיכה ובאתר המרכזי ודאגו לעדכן תמיד את אותם אתרים בתכנים ייחודיים ומעניינים.

צרו קשר
במידה והנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר ו/או פרטים נוספים אודות קידום בגוגל, מלאו את הטופס הבא:
מומחה קידום אתרים - עונה על תשובות
יצירת קשר לקבלת ייעוץ מקצועי
תגיות תוכן באתר
בניית אתרים , בניית אתרי אינטרנט , בניית אתרי לווין , קידום אתרים בגוגל , קידום בגוגל , קידום אתרים , קניית דומיין , מקדם אתרים , כמה עולה לקדם אתר בגוגל , בניית אתרים לעסקים , פרסום מאמרים ,

אם אתם מעדיפים לקדם את האתר ע"י חברת קידום אתרים מקצועית, נשמח אם תצרו עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר לקידום האתר בגוגל במחיר נוח ומשתלם.‬