מאמרים אחרונים במדריך
1
קידום אתרים בגוגל חולל שינויים משמעותיים בעולם השיווק באינטרנט, מאז שפרץ לחיינו לפני כעשור. מאחר וקיים קשר הדוק בין שני התחומים, השינויים לא חלו רק בכיוון אחד, אלא כתוצאה מכך גם תח...
2
בניית אתר אינטרנט יאפשר לכם לעדכן לקוחות אודות מבצעים אונליין, וכמובן גם לאפשר להם להביע את דעתם הכנה אודות השירות, המוצר והעסק שלכם....
3
אם עומדת בפניכם ההתלבטות בין קידום אתרים אורגני בגוגל לבין קידום ממומן, כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא, העוסק בדיוק בשאלה הזו. מחקרים גילו כי הגולשים נוטים להקליק בממוצע כ-70-80% יותר...

איך לבחור חברת קידום אתרים?

אחת ההחלטות החשובות במהלך שיווק אתר אינטרנט היא ההחלטה מי יקדם אותו. כאשר אתם מחפשים חברת קידום אתרים צריכה להיות בפניכם מטרה ברורה – למצוא חברת קידום בעלת יכולת טכנית גבוהה ובעלת ניסיון בתחום. תפקיד החברה הוא להוות מקור ידע וניסיון עמו הם יוכלו לממש את המטרות שלכם במדיית האינטרנט.
 
חברת קידום אתרים מקצועית היא חברה לה ניסיון רב שנים בתחום קידום אתרים בגוגל. יש לה את הכלים והידע הדרוש לשם קידום אתרים במנועי חיפוש (ניסיון זה נצבר בדרך כלל בשיטת הניסוי והטעייה לאורך שנים).
 
מהן האפשרויות העומדות בפניכם בתחום קידום האתרים?
 
ישנן כמה אפשרויות אשר עומדות בפניכם כאשר אתם פונים לקדם את אתרכם. ראשית, תוכלו לבחור בין חברה לקידום אתרים ובין פרילאנס (אדם שעוסק בתחום באופן עצמאי).
 
הפרילאנס גובה מחיר נמוך יותר מחברות לקידום אתרים והעבודה עמו אישית, אך בתחום זה לא ברור היכן הוא יהיה מחר, שכן מדובר על אדם עצמאי ואין הרבה בטחונות. לעומת זאת, חברות לקידום אתרים גובות מחירים גבוהים יותר אך הן מציעות לכם ביטחון ויש להן מערך של אנשי מקצוע שעובדים יחד בשיתוף פעולה.
 
מה יש לבחון טרם בחירת חברה שעוסקת בתחום קידום האתרים?
 
לפני בחירת חברה אשר עוסקת בתחום קידום האתרים יש לבחון את הנושאים הבאים: ידע מקצועי והישגים בתחום קידום אתרים.
 
כאשר אתם כבר פונים לחברת קידום אתרים, רצוי שתגיעו מוכנים. רצוי שתכינו מילות מפתח רלוונטיות לעסק שלכם שתרצו לקדם אותן אל העמוד הראשון. רצוי לבחור מילים ממוקדות ביותר תוך מחשבה על מה שהגולש יקליד בגוגל כדי למצוא אתכם. לדוגמא: בעל חנות פרחים בעיר נס ציונה לא יבחר לקדם את המונח "חנות פרחים" כי היא כללית מידי, לכן, עליו לקדם את המונח "חנות פרחים בנס ציונה", או "חנות פרחים בשפלה". 
 
חשוב מאוד לשים לב לתוצאות אותן מביאה החברה ולבחון היטב את התחומים בהם יש לה ניסיון. עליכם לבחון את התחום בצורה נבונה. תוצאה ראשונה במונח "חנות פרחים מיוחדת במינה בנס ציונה" לא נחשבת תוצאה איכותית שכן המונח קל מאוד לקידום כי אף אחד לא מחפש אותו או מנסה לקדם אותו.
 
לעומת זאת, תוצאת חיפוש גבוהה למונח "חנות פרחים בשפלה" מראה על קידום איכותי משום שיש הרבה חנויות פרחים בשפלה וכדי להשיג את אחד המקומות הגבוהים בתוצאות החיפוש יש לקדם את האתר בצורה מקצועית ונבונה.
 
בסופו של דבר עליכם לזכור שבתחום זה אף אחד לא יכול להבטיח לכם תוצאות, אך תוכלו לבחון את מקצועיות החברה על פי מיקום האתרים שהיא מקדמת בתוצאות החיפוש של גוגל.

האם חברות קידום אתרים מתחייבות לתוצאות?

חברת קידום אתרים מקצועית תהיה מוכנה להתחייב לעמוד ראשון בגוגל עבור מילות מפתח אשר יוסכמו מראש ביחד איתכם לפני התחלת פרוייקט קידום אתרים. חברות קידום אתרים שאינן מתחייבות לתוצאות משאירות את הלקוח ללא יכולת להבין האם בוצעו מיטב המאמצים או שמא הכסף הופקד בקרן הצבי.

השיטה המומלצת ביותר היא לשלם עבור קידום אל העמוד הראשון בנוסף לבונוסים עבור מיקומים בעמוד הראשון. המחיר לחודש יהיה גבוה יותר, אך עדיף לשלם יותר ולדעת שתקבלו תוצאות!


צרו קשר
במידה והנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר ו/או פרטים נוספים אודות קידום בגוגל, מלאו את הטופס הבא:
מומחה קידום אתרים - עונה על תשובות
יצירת קשר לקבלת ייעוץ מקצועי
תגיות תוכן באתר
קידום אתרים , קידום בגוגל , קידום אתרים בגוגל , קידום אתרים באינטרנט , מקדם אתרים , מומחה קידום אתרים , מדריך קידום אתרים , חברת קידום אתרים , מיתוג אישי באינטרנט , איך לקדם אתר בגוגל , כמה עולה לקדם אתר בגוגל , קידום אתרים בגוגל , קידום אתרים של עורכי דין ,

אם אתם מעדיפים לקדם את האתר ע"י חברת קידום אתרים מקצועית, נשמח אם תצרו עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר לקידום האתר בגוגל במחיר נוח ומשתלם.‬