מאמרים אחרונים במדריך
1
קידום אתרים בגוגל חולל שינויים משמעותיים בעולם השיווק באינטרנט, מאז שפרץ לחיינו לפני כעשור. מאחר וקיים קשר הדוק בין שני התחומים, השינויים לא חלו רק בכיוון אחד, אלא כתוצאה מכך גם תח...
2
בניית אתר אינטרנט יאפשר לכם לעדכן לקוחות אודות מבצעים אונליין, וכמובן גם לאפשר להם להביע את דעתם הכנה אודות השירות, המוצר והעסק שלכם....
3
אם עומדת בפניכם ההתלבטות בין קידום אתרים אורגני בגוגל לבין קידום ממומן, כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא, העוסק בדיוק בשאלה הזו. מחקרים גילו כי הגולשים נוטים להקליק בממוצע כ-70-80% יותר...
4
מסתבר כי תלמידים רבים פונים לקורס קידום אתרים במטרה לבצע הסבת מקצוע וכדי להשתלב בהצלחה בתחום החדש. תלמידים אלו משוכנעים כי שביל זהב יסלל עבורם עם סיום הלימודים אל עבר המשרה הנחשקת....
5
זה לא סוד שענף הפרסום באינטרנט הוא תחרותי מאוד, וכיאה לענף כזה, לצד חברות בנייה וקידום אתרים איכותיות, ניתן למצוא גם לא מעט שרלטנים בתחום, שמהם כדאי להיזהר. חתימה על חוזה שאינו סבי...

יועץ קידום אתרים - טל גולדפרב

אנחנו כבעלי עסקים, ידועים כבעלי יכולת מולטיטסק וכאנשים המסוגלים ללהטט בין כמה תחומים במקביל. אלא שאפילו אנחנו, הסופרמן והסופרוומן של העידן המודרני, צריכים מדי פעם להודות בנקודות התורפה שלנו, ולפנות לאנשי מקצוע אחרים לצורך קבלת כלים וטיפים בתחומים שבהם אנחנו חלשים יותר.

עולם הפרסום באינטרנט מהווה דוגמא מצויינת למקרה שבו כדאי להיעזר במיומנותו של אדם אחר כדי לרכוש ידע ולהתמקצע בתחום. לא משנה כמה נדמה לנו שאנחנו בקיאים ברזי העולם הזה ועד כמה אנחנו מסוגלים לדקלם את ההגדרות למהו SEO או מהו קידום אורגני בגוגל- ברוב המקרים לא יהיה את הידע הדרוש כדי לבצע דריסת רגל בעולם הפרסום המקוון, כל שכן להשיג תוצאות איכותיות ולגרום לעבודתנו להניב פירות.

תפקידו של יועץ לקידום אתרים

בדיוק כאן נכנס לפעולה יועץ קידום האתרים, בו ניתן ומומלץ להיעזר באחד המצבים הבאים:
  • לפני התחלת בניית אתר חדש - שכן הרבה יותר קל ליצור אסטרטגיית עבודה נכונה ולבנות לפיה את האתר מאשר לבצע בו שינויים ותיקונים לאחר שיהפוך לתוצר מוגמר. יהיה זה הרבה יותר נכון להקים אתר תחת דגשי ה-SEO מאשר להוסיף אותם בהמשך.
     
  • זירות לא תחרותיות - כמעט בכל נישה אפשרית בעולם התחרות ניתן למצוא תחרות גדולה מאוד. במצבים כאלה קיים קושי אמיתי להתבלט וליצור הפרדה בין המתחרים, ולכן יש צורך בקמפיין שיווק חריף ובאופטימציה מושלמת של האתר כדי להביא לתוצאות משמעותיות. מדובר בעבודה סיזיפית למדי, אשר ברוב המקרים תחייב ליווי צמוד מטעמה של חברת קידום אתרים.

    כאשר מדובר בזירה לא תחרותית לעומת זאת, הרבה יותר קל לבצע את דריסת הרגל בעולם הפרסום הוירטואלי, שכן לא משנה באיזו טקטיקה תנקטו - הרי שתהיו הראשונים ליישם אותה בתחום זה. כמובן שזה לא פוטר אתכם מהצורך להשקיע ולהעיז, אלא זה רק אומר שיתכן ותוכלו לוותר על הליווי הצמוד ועל השקעת תקציבים אדירים, אלא תוכלו להסתפק ביועץ קידום אתרים אשר יעניק לכם הוראות, אותן תוכלו ליישם בעצמכם. כמובן שכל מה שנאמר נכון רק בתנאי שיש לכם די זמן פנוי כדי להשקיע בקידום האתר, אם זה אינו המצב, לא מן הנמנע שתאלצו גם במקרה הזה להיעזר בליווי מקצועי לאורך כל הדרך.
     
  • פתרון בעיות נקודתיות - בהמשך לסעיף הקודם, גם אם נמלא צעד אחר צעד את כל הוראותיו של היועץ, משל היינו טבחים ממושמעים המבשלים לפי מתכון מדוקדק, לא מן הנמנע שטעויות כאלה או אחרות יתרחשו לאורך הדרך. עולם האינטרנט מטבעו הוא עולם דינמי, נתון לשינויים וגם עולם שעשוי להתגלות לעתים כהפכפך ובלתי צפוי. האתר שלכם איבד ממיקומו האיכותי ללא שום הסבר לוגי? או חמור מכך, האתר שלכם נעלם לחלוטין מתוצאות החיפוש? תרצו לשנות דומיין או לבצע שינויים באתר במטרה לשפר את האופטימיזציה שלו? סביר להניח שעם מקרים כאלה לא תוכלו להתמודד באופן עצמאי, שכן סיכמנו כבר שאתם לא על - אנושיים, וזה ממש בסדר- הרי בדיוק מסיבה זו יועץ קידום האתרים נמצא לידכם.
כיצד מוצאים יועץ קידום אתרים מתאים?

זה אמנם ישמע אירוני, אך אחת הדרכים הטובות ביותר לבדוק האם יועץ קידום האתרים הוא איש מקצוע מיומן, היא באמצעות בדיקת מיקומו במנוע החיפוש. הרי הציפיה היא שמי שמתמחה בתחום קידום האתרים, ידע לכל הפחות לקדם את עצמו כראוי?

מעבר לכך, מומלץ לבדוק בעיון את תיק העבודות של היועץ, לרבות מאמרים מקצועיים שחיבר בנושא. כמו כן, כדאי לבחון את רשימת הישגיו בתחום ולבדוק את מיקומם של לקוחות אחרים שקידם. כדאי גם לברר האם יש לו ניסיון מעשי בתחום עיסוקכם והאם עבד בעבר עם לקוחות בעלי אתר בסדר גודלו של האתר שלכם. זכרו כי מדובר כאן בתחום שההצלחות שלו הן מאוד מוכחות ואין כאן מקום לתירוצים, כך שקל לזהות מיהו איש מקצוע איכותי ומי בעיקר יודע להרשים בדיבורים.

תפקידו של יועץ קידום אתרים בכח

אז כפי שרמזנו קודם, יועץ קידום אתרים לא אמור לעשות את העבודה במקומכם, אלא לשמש לכם מעין מדריך, מנטור אם תרצו, שיערוך ביניכם היכרות לבין עולם הפרסום הוירטואלי. הכרת עולם הפרסום המקוון היא יקרת ערך, ולכן רכישת הידע בתחום ללא ספק תוסיף למקצועיותכם ולמוניטין שלכם. תפקידו של יועץ קידום האתרים, פרט להכוונה והענקת הכלים לביצוע קידום אתרים נכון, יהיה גם לזהות נקודות חולשה ולהראות לבעל העסק כיצד להתגבר עליהם, לזהות יתרונות של מתחרים ולהפיק מכך את הלקחים המתאימים, ובד בבד גם לזהות את חסרונותיהם ולהפוך אותם ליתרון שלכם.

מחפשים יועץ קידום אתרים?

שמי טל גולדפרב, יועץ קידום אתרים ומקדם אתרים מקצועי. ניהלתי וקידמתי פרויקטים רבים, בתחומים התחרותיים ביותר בשוק הישראלי. כיום אני מנהל שותף בחברת URL בנייה וקידום אתרים, ואחראי על תחום הקידום והפרסום באינטרנט ובמנועי החיפוש.

במידה והינכם מחפשים יועץ קידום אתרים לפני הקמת אתר אינטרנט או לטובת שיפור הדירוג בגוגל, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר בכל עת - יצירת קשר עם טל גולדפרב.

בעלי אתרים מוכרחים להבין נקודה אחת משמעותית: אתר הוא לא כמו יין שמשתבח עם הזמן. ההיפך הוא הנכון - אתר אינטרנט שלא מתעדכן לאורך הזמן הוא אתר שמאבד מהרלוונטיות שלו בעיניי הגולשים. טקטיקות ההשבחה שבהן נוקטות חברות קידום האתרים אמורות להבטיח שהאתר ישאר רלוונטי בכל העת.
קידום אתרים והשבחת אתרים

אם עומדת בפניכם ההתלבטות בין קידום אתרים אורגני בגוגל לבין קידום ממומן, כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא, העוסק בדיוק בשאלה הזו. מחקרים גילו כי הגולשים נוטים להקליק בממוצע כ-70-80% יותר על התוצאות האורגניות מאשר על הממומנות. אך בכל זאת, גם לפרסום הממומן יש את היתרונות הייחודיים לו.
קידום אתרים אורגני בגוגל

זה לא סוד שענף הפרסום באינטרנט הוא תחרותי מאוד, וכיאה לענף כזה, לצד חברות בנייה וקידום אתרים איכותיות, ניתן למצוא גם לא מעט שרלטנים בתחום, שמהם כדאי להיזהר. חתימה על חוזה שאינו סביר יכולה להרע משמעותית לעסקים קטנים ובינוניים, אשר מידת הצלחתם תלויה רבות באיכותו של האתר שיבנה עבורם, אך היא יכולה לטלטל לא במעט גם עסקים גדולים יותר.
ניצול תקציב פרסום


איפה אני באתר?
ראשי > יועץ קידום אתרים

צרו קשר
במידה והנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר ו/או פרטים נוספים אודות קידום בגוגל, מלאו את הטופס הבא:
מומחה קידום אתרים - עונה על תשובות
יצירת קשר לקבלת ייעוץ מקצועי
תגיות תוכן באתר
חברת קידום אתרים , מקדם אתרים מקצועי , מקדם עם ניסיון , מומחה קידום אתרים , קידום אתרים עם תוצאות , שדרוג אתרים , בניית אתר אמין , תוכנה לבדיקת מיקומים , קידום אתרים של עורכי דין ,

אם אתם מעדיפים לקדם את האתר ע"י חברת קידום אתרים מקצועית, נשמח אם תצרו עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר לקידום האתר בגוגל במחיר נוח ומשתלם.‬