מאמרים אחרונים במדריך
1
קידום אתרים בגוגל חולל שינויים משמעותיים בעולם השיווק באינטרנט, מאז שפרץ לחיינו לפני כעשור. מאחר וקיים קשר הדוק בין שני התחומים, השינויים לא חלו רק בכיוון אחד, אלא כתוצאה מכך גם תח...
2
בניית אתר אינטרנט יאפשר לכם לעדכן לקוחות אודות מבצעים אונליין, וכמובן גם לאפשר להם להביע את דעתם הכנה אודות השירות, המוצר והעסק שלכם....
3
אם עומדת בפניכם ההתלבטות בין קידום אתרים אורגני בגוגל לבין קידום ממומן, כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא, העוסק בדיוק בשאלה הזו. מחקרים גילו כי הגולשים נוטים להקליק בממוצע כ-70-80% יותר...

כמה זמן לוקח לקדם אתר בגוגל

בשנים האחרונות אנו עדים לשינויים נרחבים בתחומי העסקים ופרסומם עקב ההתקדמות הנרחבת והפיתוחים החדשים בתחומי המחשוב והאינטרנט. הרשת העולמית כבר מזמן הדביקה את הפער מהמדיומים ה"ישנים"כגון הטלויזיה והרדיו, ומהווה כיום כלי תקשורת מרכזי לכל דבר.

בעלי עסקים רבים משתמשים באינטרנט על מנת לקדם את עסקיהם, לצבור קהל לקוחות חדש ולשמר את הקשר עם בסיס הלקוחות הקיים. מטרתם העיקרית היא להיחשף לכמות גדולה של קהל יעד רלוונטי בזמן הקצר ביותר.

דירוג אתרים במנועי חיפוש

קיימות מספר דרכים לקידום אתרים ועסקים באינטרנט. השיטה הנפוצה והמוצלחת ביותר הינה קידום אתרים אורגני באמצעות מנועי חיפוש. כלומר, העלאת ציון האיכות של האתר בעיני מנוע החיפוש ובכך להציבו בחלק העליון של הרשימה. שקלול ציון האיכות מתבצע על פי מספר קריטריונים אשר שילובם הסופי מדרג את האתר ברשימת החיפוש.

על מנת להתקדם ולהתברג בראש רשימת החיפוש מפעילי ובעלי אתרים רבים מבצעים שינויים תכופים באתר, לא תמיד עם התחשבות בקצב הסריקה. יש לדעת כי שינויים שמתבצעים באתר אינם משפיעים באופן מיידי וכי קיים קשר ישיר בין קצב הסריקה של האתר לבין קליטת השינויים.

מתי אתחיל לראות תוצאות?

באופן כללי, השינויים המתבצעים באתר לא מניבים תוצאות באופן מיידי, אלא הם לוקחים זמן. חשוב להבין כי תהליך קידום האתר צריך להיעשות בקצב חכם ונכון, אחרת תושג הפעולה ההפוכה וגוגל יראה כי הקידום נעשה באופן מכוון, במקרים כאלו האתר אינו יקודם כמו שמצפים ואף יכול להתרחק מהיעד.

כפי שנאמר, אחד הפרמטרים החשובים הינו ציון האיכות של האתר. ציון האיכות מורכב ממדדים שונים אשר לא כולם ידועים, אך כן ידוע כי מנועי החיפוש בונים את רשימת התוצאות של האתרים המבוקשים בהתאם לרמת האיכות של כל אתר.

העלאת ציון האיכות איננה מתבצעת בהרף עין אלא כרוכה בעבודה הדרגתית אשר מניבה תוצאות של ממש רק לאחר זמן מסוים. ישנם פרמטרים רבים אשר משפיעים ישירות על קצב העבודה הצפוי, העיקרי שבהם הוא כמות התחרות בתחום הספציפי. ניתן לומר כי בתחומים בעלי רמת נמוכה ניתן להגיע לתוצאות יפות תוך מספר חודשים, מצד שני בתחומים בעלי רמת תחרות גבוהה ניתן לצפות לתוצאות ראשוניות רק לאחר לתקופה של כמעט חצי שנה.

הסבלנות משתלמת

לסיכום, ניתן לומר כי סבלנות והתמדה מהווים ערכים חשובים מאין כמותם בתחום קידום אתרים. בעלי עסקים רבים מצפים לתוצאות מיידיות, חלק אף מפסיקים פרויקטים באמצע ומחפשים דרך אחרת על מנת לפרסם את עסקיהם, אחרים ממתינים ונהנים מהתוצאות היציבות שמגיעות בסופו של דבר. אבל, כדאי לזכור כי הסבלנות משתלמת ותהליך קידום האתר יביא לקוחות חדשים זורמים אל העסק ויגדיל את הרווחים של בעל העסק עצמו.


צרו קשר
במידה והנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר ו/או פרטים נוספים אודות קידום בגוגל, מלאו את הטופס הבא:
מומחה קידום אתרים - עונה על תשובות
יצירת קשר לקבלת ייעוץ מקצועי
תגיות תוכן באתר
קידום אתרים , קידום בגוגל , קידום אתרים בגוגל , קידום אתרים באינטרנט , מקדם אתרים , מומחה קידום אתרים , מדריך קידום אתרים , קניית כתובת לאתר , קידום אתר בגוגל , קידום בגוגל , קורס קידום אתרים , מחיר לקידום אתר ,

אם אתם מעדיפים לקדם את האתר ע"י חברת קידום אתרים מקצועית, נשמח אם תצרו עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר לקידום האתר בגוגל במחיר נוח ומשתלם.‬