מאמרים אחרונים במדריך
1
קידום אתרים בגוגל חולל שינויים משמעותיים בעולם השיווק באינטרנט, מאז שפרץ לחיינו לפני כעשור. מאחר וקיים קשר הדוק בין שני התחומים, השינויים לא חלו רק בכיוון אחד, אלא כתוצאה מכך גם תח...
2
בניית אתר אינטרנט יאפשר לכם לעדכן לקוחות אודות מבצעים אונליין, וכמובן גם לאפשר להם להביע את דעתם הכנה אודות השירות, המוצר והעסק שלכם....
3
אם עומדת בפניכם ההתלבטות בין קידום אתרים אורגני בגוגל לבין קידום ממומן, כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא, העוסק בדיוק בשאלה הזו. מחקרים גילו כי הגולשים נוטים להקליק בממוצע כ-70-80% יותר...

טיפים לכתיבת תוכן שיווקי

מה קורה אני קורא באינטרנט

אנשים רבים זונחים את קריאת הספרים והעיתונות המודפסת ובוחרים לקבל מידע ברשת האינטרנט. בשל כך חלה בשנים האחרונות התעוררות בעולם האינטרנט בכל תחומי החיים ומכאן גם הידע והתקשורת. היכן שנמצא הידע החדיש ביותר נמצאים גם המוני הקוראים - שיכולים אם נפנה אליהם בצורה הנכונה להפוך גם ללקוחות של העסק שלנו.

פרסום שיווקי באינטרנט הוא עובדה קיימת ומתפתחת. אם אנחנו רוצים להיות איפה שכולם גם אנחנו צריכים לפרסם את העסק שלנו דרך כתיבה שיווקית ברשת.

האם כתיבה שיווקית עושה את העבודה?

כאשר כותבים תוכן שיווקי בצורה רהוטה וברורה חצי מהעבודה הקשה כבר מאחורינו. חשוב מאוד לפרסם את התוכן במקום מתאים וראוי - מקום שיעשה חסד עם הכתיבה שלנו ויהווה פלטפורמה מתאימה למוצר או השירות שאנחנו משווקים.

לא מספיק לכתוב טוב ומעניין צריך גם לתת קונטקסט לדברים האמורים ולקשור אותם לאתר בו הם מתפרסמים. זאת ועוד רצוי גם שהכתיבה שלנו תהיה זורמת ומובנת לכל אחד.

כתיבת תוכן שיווקי - צורה וסגנון - כמעט תמיד מוכרים הכול

כאשר כותבים תוכן שיווקי חשוב מאוד להקפיד על הצורה והסגנון שכותבים בהם. כמו שבמסעדה המנות מוגשות באופן מעורר תאבון כך גם צורת הכתיבה השיווקית צריכה לעורר בלקוח חשק למצור.

לכן חשוב להקפיד על כתיבה ברורה ומסודרת. חשוב לכתוב ללא שגיאות כתיב. ניתן לשפר את תוכן הכתיבה והצורה שלה דרך הכנת טיוטה וקריאתה לפחות 3 פעמים לפי שמפרסמים אותה. חלוקה לפסקאות קצרות תקל על הקריאה ותהפוך אותה לחוויה מהנה ומהירה יותר. מתן תתי כותרות שמושכות את העין, את המחשבה ואת הרגש. חשוב שתתי הכותרות יעררו את סקרנות הקורא כך שירצה להמשיך לקרוא את כל הפסקה.  

כתיבת תוכן שיווקי - סיכום

סיכום יעיל חוזר על כל הנקודות של תוכן המאמר. חשוב שצורת הכתיבה והסגנון של הסיכום יתאימו לשאר החלקים של המאמר. חשוב שנחזור ונדגיש בסיכום את הנקודות החיוביות והחזקות ביותר של המוצר אותו אנו משווקים.

סיכום טוב מכיל בקצרה את כל המאמר אבל גם מוסיף פאנץ' ליין ופואנטה. אפשר לחתום סיכום עם נקודה למחשבה או עם מוסר השכל. חשוב שהסיכום יהיה עוקב לשאר המאמר מבחינת התוכן וגם מבחינת האווירה שהוא משרה. הסיכום צריך לעשות ללקוח חשק להרים את הטלפון או לקחת את כרטיס האשראי ולבצע רכישה של המוצר או השירות שכתבנו עליו.


צרו קשר
במידה והנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר ו/או פרטים נוספים אודות קידום בגוגל, מלאו את הטופס הבא:
מומחה קידום אתרים - עונה על תשובות
יצירת קשר לקבלת ייעוץ מקצועי
תגיות תוכן באתר
כתיבת תוכן , כותב תכנים , כתיבה שיווקית , מומחה קידום אתרים , איך לקדם אתר בגוגל , דומיין ישראלי , קידום אתרים בגוגל , חברת אחסון אתרים ,

אם אתם מעדיפים לקדם את האתר ע"י חברת קידום אתרים מקצועית, נשמח אם תצרו עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר לקידום האתר בגוגל במחיר נוח ומשתלם.‬