מאמרים אחרונים במדריך
1
קידום אתרים בגוגל חולל שינויים משמעותיים בעולם השיווק באינטרנט, מאז שפרץ לחיינו לפני כעשור. מאחר וקיים קשר הדוק בין שני התחומים, השינויים לא חלו רק בכיוון אחד, אלא כתוצאה מכך גם תח...
2
בניית אתר אינטרנט יאפשר לכם לעדכן לקוחות אודות מבצעים אונליין, וכמובן גם לאפשר להם להביע את דעתם הכנה אודות השירות, המוצר והעסק שלכם....
3
אם עומדת בפניכם ההתלבטות בין קידום אתרים אורגני בגוגל לבין קידום ממומן, כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא, העוסק בדיוק בשאלה הזו. מחקרים גילו כי הגולשים נוטים להקליק בממוצע כ-70-80% יותר...

למה צריך אתר אינטרנט?

כדי לענות על השאלה הזו, נסו לבחון את עצמכם ולבדוק כמה פעמים יוצא לכם לבקר באתרי אינטרנט של נותני שירות וספקים שבמוצריהם אתם מתעניינים. סביר להניח שעל בסיס שבועי יוצא לכם לעשות זאת יותר מפעם אחת.

אז אם אתם בתור גולשים וצרכנים, נוהגים להשתמש לא פעם באינטרנט כמקור מידע לצורך איתור נותני שירות, אתם בוודאי יכולים לתאר לעצמכם כי רבים אחרים נוהגים באותו אופן בדיוק. הקמת אתר אינטרנט תאפשר לאותם הגולשים להיחשף לשירותים שלכם, ובכך להפוך אתכם לאופציה ברת קיימא שבשירותיה ניתן יהיה להיעזר.

הגדלת המכירות של העסק

עצם החשיפה לקהל גולשים חדש שלא הכרתם קודם, יכולה להוביל באופן ישיר להגדלת המכירות. הרי באמצעות האינטרנט אתם יכולים להגיע לקהלי יעד חדשים, ללא שום מגבלות גיאוגרפיות, גם בארץ ואפילו בחו"ל אם זה רלוונטי עבורכם. החשיפה רחבת ההיקף מחד והאפשרות להתמקד בפלחי אוכלוסיה מאידך, מניבה כמעט תמיד גידול במכירות.

שירות לקוחות מסביב לשעון

בימינו אין באמת צורך להרים טלפון או לשלוח מכתב בדואר כדי לקבל מענה משירות לקוחות של חברה. בעידן המודרני שירות לקוחות הוא קונספט הרבה יותר נגיש ודינמי מכפי שהיה בעבר, ולכן בניית אתר אינטרנט יאפשר לכם לעדכן לקוחות אודות מבצעים אונליין, וכמובן גם לאפשר להם להביע את דעתם הכנה אודות השירות, המוצר והעסק שלכם. לפעולת השימור הזו יש ערך משמעותי מאוד בעולם העסקים- במרחב הוירטואלי ומחוצה לו.

אלא שאתר האינטרנט לא נועד לשמש רק ככלי שימור עבור לקוחות קיימים, כי אם מדובר גם בכלי מכירתי שנועד 'למשוך' לקוחות חדשים. הרי אם בעבר לקוח פוטנציאלי שרצה לברר מידע אודות שירות או מוצר מסויים, נדרש להמתין ליום העסקים הקרוב כדי ליצור קשר עם החברה, בימינו אותו לקוח יכול לברר את כל הדרוש לו אונליין ומבלי שימתין ולו רגע מיותר.

למרחב הוירטואלי חוקים משלו

המכנה המשותף בין המרחב הוירטואלי לבין 'המציאות' הוא שבעל העסק מחויב לשמור על קו אחיד של איכות אם ברצונו להצליח. יחד עם זאת, למרחב הוירטואלי חוקים מעט שונים ביחס ל'עולם האמיתי', ולכן לבעלי העסקים יש את הפריבלגיה להציג את העסק שלהם בצורה מעט שונה מהמציאות.

למה הכוונה? בעולם 'שבחוץ', לבעלי עסקים קשה ליצור רושם חיובי כשאין להם מספיק ניסיון, המלצות וכד'. באינטרנט לעומת זאת, הגולשים יכולים להתנתק מכל מיני מאפיינים חיצוניים שתופסים משקל בחיים האמיתיים, ולשפוט את העסק בזכות מה שהוא, ללא הפרעות. כך נוצר מצב שבעל העסק יכול ליצור רושם שמדובר בעסק מוצלח ומבוסס, ומכאן שהאינטרנט נותן דחיפה משמעותית לעסקים קטנים במטרה להפוך את הרושם הזה למציאות קיימת.

בעידן של ימינו, עסקים רבים שבסופו של דבר גדלו, התפתחו והפכו למצליחים, החלו את דרכם בעולם הוירטואלי, צברו שם לקוחות ומאמינים, ובהמשך הצליחו לכבוש את שני קווי המתרס- גם בוירטואל וגם במציאות, ומכאן שתפקידו של אתר האינטרנט הוא משמעותי במיוחד.


צרו קשר
במידה והנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר ו/או פרטים נוספים אודות קידום בגוגל, מלאו את הטופס הבא:
מומחה קידום אתרים - עונה על תשובות
יצירת קשר לקבלת ייעוץ מקצועי
תגיות תוכן באתר
בניית אתרים באינטרנט , בניית אתרים לעסקים , בניית אתרי אינטרנט , פרסום מאמרים , שדרוג אתרים , בניית אתר תדמיתי , לקדם אתר בגוגל , קידום אתרים באינטרנט ,

אם אתם מעדיפים לקדם את האתר ע"י חברת קידום אתרים מקצועית, נשמח אם תצרו עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר לקידום האתר בגוגל במחיר נוח ומשתלם.‬