מאמרים אחרונים במדריך
1
קידום אתרים בגוגל חולל שינויים משמעותיים בעולם השיווק באינטרנט, מאז שפרץ לחיינו לפני כעשור. מאחר וקיים קשר הדוק בין שני התחומים, השינויים לא חלו רק בכיוון אחד, אלא כתוצאה מכך גם תח...
2
בניית אתר אינטרנט יאפשר לכם לעדכן לקוחות אודות מבצעים אונליין, וכמובן גם לאפשר להם להביע את דעתם הכנה אודות השירות, המוצר והעסק שלכם....
3
אם עומדת בפניכם ההתלבטות בין קידום אתרים אורגני בגוגל לבין קידום ממומן, כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא, העוסק בדיוק בשאלה הזו. מחקרים גילו כי הגולשים נוטים להקליק בממוצע כ-70-80% יותר...

האם כדאי לקדם אתר בגוגל לבד?

כל בעל עסק אשר נאלץ להתמודד עם הוצאות תפעול העסק, מחפש היכן אפשר לחסוך ולקצץ בעלויות. במקרה כזה, אחת הדילמות שעומדות בפני אותו בעל עסק היא האם כדאי לו לקדם את האתר לבד בגוגל, או שמוטב להשקיע בקידום אתרים מקצועי.

אך עוד לפני שניגע בשאלת הכדאיות, יש לבדוק האם זה אפשרי - האם בעל עסק שאינו מגיע מתחום הקידום, יכול לקדם את האתר שלו באופן עצמאי בגוגל? התשובה היא כן, בהחלט. באינטרנט ניתן למצוא כיום כמויות אדירות של חומרים בנושא קידום אתרים בגוגל, ואפילו כאן תוכלו למצוא טיפים לקידום אתרים שמתאים גם למי שאינו מגיע מהתחום.

באמצעות הכלים החינמיים שמוצעים ע"י גוגל ואמורים להקל על חייו של המקדם והודות לאותה אינפורמציה עשירה, בהחלט אפשר להיעזר בכישורים האוטודידקטיים על מנת לשלוט בתחום ברמה בסיסית. בהינתן מספיק זמן פנוי ורצון ללמוד - ניתן להגיע להישגים נאים באמצעות עבודה עצמאית בחלק מהמקרים.

מתי באמת אפשר לקדם אתר בגוגל לבד?

קידום אתרים עצמאי יהפוך לריאלי ובר השגה בעיקר אם התחום שממנו מגיע בעל העסק הוא תחום לא תחרותי. ישנם לקוחות הפונים אלינו לצורך קבלת ייעוץ בתשלום עבור קידום האתר, ונענים בחיוב במידה והתחום שלהם קל יחסית. בתנאים אלו ובאמצעות ליווי מקצועי – ניתן להגיע לתוצאות המתאימות באופן עצמאי ומבלי לשכור את שירותי החברה.

לעומת זאת, כאשר העסק משתייך לתחום תחרותי, הרי שמעורבותה ונוכחותה הפעילה של חברת קידום אתרים היא בגדר חובה. הסיבה לכך פשוטה: על מנת להתבלט בתחומים שהתחרות עליהם היא גדולה, יש צורך בכלים מורכבים ובטקטיקות קידום שבעל העסק אינו יכול ללמוד באופן עצמאי.

האם זה משתלם?

אז למרות שקידום אתרים עצמאי הוא לעתים בר השגה, יש לעשות שיקולי תועלת שהם מעבר לסכום החודשי שתצטרכו לשלם, אלא לקחת בחשבון את שעות הלמידה שתצטרכו להקדיש לצורך הבנת התחום ובהמשך גם את שעות העבודה שתצטרכו להקדיש למלאכת הקידום.

כדי להמחיש את הנושא, אנחנו תמיד מביאים כדוגמא חבר משותף, אשר נוהג להזמין כמדי שבוע גנן שכל תפקידו הוא לאסוף עלים שנפלו מהעץ ולעשות סדר קל בגינה. כשנשאל החבר מדוע הוא אינו מעדיף לחסוך בכסף ולבצע בעצמו פעולות שהן פשוטות יחסית, משיב החבר כי הזמן שלו - גם אם מדובר בשעה אחת - יקר מדי ולכן הוא מעדיף לעבוד באותה שעה כדי לממן את הגנן ולהישאר עם רווח.

לכן, תמיד תדאגו גם אתם לעשות שיקולי הפסד ורווח, ולבחון האם הזמן שתצטרכו להשקיע בעבודת הקידום מצדיק את המאמץ, או שמדובר בהשקעה תובענית מדי, ולכן כלכלי יותר לבחור בחברת קידום אתרים מקצועית שתעשה את העבודה במקומכם, בעוד שאתם תוכלו להתפנות לעיסוקים הרגילים.

------------------

במידה וברצונכם לקדם את האתר באמצעות חברת קידום אתרים מקצועית, אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת הצעת מחיר עבור קידום האתר בגוגל.


צרו קשר
במידה והנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר ו/או פרטים נוספים אודות קידום בגוגל, מלאו את הטופס הבא:
מומחה קידום אתרים - עונה על תשובות
יצירת קשר לקבלת ייעוץ מקצועי
תגיות תוכן באתר
קידום אתר בגוגל , קידום אתרים בגוגל , קידום אתרים עם תוצאות , דומיין ישראלי , דומיין עולמי , שרת וירטואלי , חברת אחסון אתרים , תוכנה לבדיקת מיקומים ,

אם אתם מעדיפים לקדם את האתר ע"י חברת קידום אתרים מקצועית, נשמח אם תצרו עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר לקידום האתר בגוגל במחיר נוח ומשתלם.‬