מאמרים אחרונים במדריך
1
קידום אתרים בגוגל חולל שינויים משמעותיים בעולם השיווק באינטרנט, מאז שפרץ לחיינו לפני כעשור. מאחר וקיים קשר הדוק בין שני התחומים, השינויים לא חלו רק בכיוון אחד, אלא כתוצאה מכך גם תח...
2
בניית אתר אינטרנט יאפשר לכם לעדכן לקוחות אודות מבצעים אונליין, וכמובן גם לאפשר להם להביע את דעתם הכנה אודות השירות, המוצר והעסק שלכם....
3
אם עומדת בפניכם ההתלבטות בין קידום אתרים אורגני בגוגל לבין קידום ממומן, כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא, העוסק בדיוק בשאלה הזו. מחקרים גילו כי הגולשים נוטים להקליק בממוצע כ-70-80% יותר...

מה המחיר של קידום אתר בגוגל?

בניתם אתר והוא נמצא ברשת, אבל כאשר אתם מקלידים מילות חיפוש רלוונטיות בגוגל, אתם לא מוצאים אותו. כנראה הגיע הזמן לקדם את האתר בצורה מקצועית ולהביא אותו לעמוד הראשון ואף לראש התוצאות במילות מפתח רלוונטיות. כיצד עושים זאת? פונים למקדם אתרים מקצועי ומבקשים הצעת מחיר לקידום האתר בגוגל.

כדי להיות יותר חכמים בעת קבלת הצעת המחיר עבור קידום האתר, כתבנו כמה נתונים אשר משפיעים על מחיר הקידום, אך ראשית, נסביר מיהו מקדם האתרים.
 
מומחה לקידום אתרים הוא אדם שעוסק בתחום כמה שנים ולו ידע בקידום אתרים במנועי החיפוש השונים. תחום זה הוא תחום מורכב והמומחים האמיתיים בתחום מעולם לא למדו אותו במסגרת לימודים או קורס, אלא באמצעות ניסוי וטעייה ולמידה מאתרי אינטרנט שקידמו. עבודתו של מומחה לקידום אתרים הוא ללוות אתכם עד לתוצאה המיוחלת – תוצאות גבוהות שמביאות לכם גולשים רלוונטים לאתר העסק.
 
דרישות ממקדם אתרים
 
טרם בחירת מקדם אתרים, יש לבחון לעומק מהן הדרישות שלכם מהמקדם ומה הוא מבטיח לכם. מקדם אתרים לא יכול להתחייב לתוצאות אך מקדם אתרים חייב להתחייב לעמוד ראשון לפחות. אחרת הקידום לא שווה כלום. מרבית המחפשים בגוגל לא עוברים את הדף הראשון!
 
וממה מושפע מחירו הסופי של קידום האתר?
 
אחד המרכיבים העיקריים שמשפיעים על מחיר קידום האתר הוא כמות מילות המפתח אותן תבחרו לקדם בגוגל. ככל שיש יותר מילות מפתח, וככל שאלו יהיו יותר תחרויות, כך מחיר הקידום יגדל. חשוב להיות ממוקדים במיוחד בעת בחירת מילות המפתח, כדי להגיע למצב בו מי שמחפש את השירות שלכם, יקליד את אותן מילים בגוגל.
 
לדוגמא: בניתם אתר אינטרנט של חנות האלקטרוניקה שלכם בעיר רחובות. מילות החיפוש הרלוונטיות לא יכולות להיות חנויות, או חנויות בשפלה. בצורה ממוקדת יותר תוכלו לבחור בביטויים כגון: חנויות אלקטרוניקה ברחובות, חנויות אלקטרוניקה בשפלה, חנות אלקטרוניקה ברחובות וכדומה. כך תוכלו לצמצם בצורה משמעותית את המילים ולהביא לכך שהגולש אשר מקליד את אותו ביטוי, באמת מחפש אחר השירות אותו אתם מציעים – חנות אלקטרוניקה ברחובות.
 
וותק האתר יכול להשפיע לטובה על מחיר קידומו. אתר וותיק מקבל אצל גוגל נקודות נוספות בציון האיכות ומסייע ישירות בקידום האתר. לכן, מחיר הקידום יהיה נמוך יותר. מאידך, אם ישנם אתרים רבים בגוגל בתחום זה, הדבר יכול לגרום להעלאת המחיר בשל התחרויות הגבוהה בשוק.
 
ככל שמילת החיפוש שלכם תהיה מבוקשת יותר על ידי אתרים אחרים המציעים את אותו השירות, כך עבודת הקידום תדרוש יותר ותהיה יקרה יותר. בשורה תחתונה יש להסתכל על קידום אתרים כהשקעה כספית נבונה ויעילה להגדלת היקף החשיפה לעסק ולהגדלת מעגל הלקוחות שלכם.


צרו קשר
במידה והנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר ו/או פרטים נוספים אודות קידום בגוגל, מלאו את הטופס הבא:
מומחה קידום אתרים - עונה על תשובות
יצירת קשר לקבלת ייעוץ מקצועי
תגיות תוכן באתר
מחיר לקידום אתר , כמה עולה לקדם אתר בגוגל , קידום אתרים בגוגל , קידום בגוגל , קידום אתרים , קידום אתרים באינטרנט , מדריך קידום אתרים , איך לקדם אתר בגוגל , בניית אתר לעסק , בניית אתרי אינטרנט , כמה עולה לקדם אתר בגוגל ,

אם אתם מעדיפים לקדם את האתר ע"י חברת קידום אתרים מקצועית, נשמח אם תצרו עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר לקידום האתר בגוגל במחיר נוח ומשתלם.‬