מאמרים אחרונים במדריך
1
קידום אתרים בגוגל חולל שינויים משמעותיים בעולם השיווק באינטרנט, מאז שפרץ לחיינו לפני כעשור. מאחר וקיים קשר הדוק בין שני התחומים, השינויים לא חלו רק בכיוון אחד, אלא כתוצאה מכך גם תח...
2
בניית אתר אינטרנט יאפשר לכם לעדכן לקוחות אודות מבצעים אונליין, וכמובן גם לאפשר להם להביע את דעתם הכנה אודות השירות, המוצר והעסק שלכם....
3
אם עומדת בפניכם ההתלבטות בין קידום אתרים אורגני בגוגל לבין קידום ממומן, כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא, העוסק בדיוק בשאלה הזו. מחקרים גילו כי הגולשים נוטים להקליק בממוצע כ-70-80% יותר...

מקדם אתרים מוסמך - אין חיה כזו!

האינטרנט נמצא עוד בחיתוליו, וכולם יודעים את זה. רק בשנים האחרונות אנשים החלו להבין את הכוח העצום של אתרי אינטרנט והנה, בכל בית יש מחשב מחובר, וזהו המקור הראשון אליו אנשים רבים פונים כדי לקבל מידע.
 
תחום קידום האתרים הוא תחום בלתי נפרד מהאינטרנט וכיום, אם אתה רוצה להיות קיים באינטרנט – אתה חייב לעשות בו שימוש.
 
אם כן, מהו קידום אתרים והיכן לומדים אותו? קידום אתרים בא לידי ביטוי בדחיפת האתר כלפי מעלה בתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש. גוגל, מנוע החיפוש המוביל בעולם, אינו מפרסם את הכללים על פיו הוא מקדם או לא מקדם אתרים, אך העוסקים בתחום ערכו ניסויים רבים וגילו באופן לא מדויק כיצד זה עובד. כמו כן, גוגל מספק מפעם לפעם רשימת כללים מנחים על פיהם כל מקדם אתרים צריך לפעול באופן בסיסי.
 
והאם יש דבר כזה מקדם אתרים מוסמך?
 
חד משמעית לא. עד היום אין הסמכה רשמית לקידום אתרים, ולכן אין כל הבדל משמעותי בין מי שלמד קידום אתרים בעצמו ובין מי שלמד את התחום במסגרת קורס קידום אתרים כזה או אחר (בתנאי שזה שלמד קידום באופן עצמאי, השקיע, התמיד ואסף את החומר המקצועי הדרוש).
 
יש כמובן אנשים שמעוניינים להרוויח כסף מהידע שלהם ואין בכך פסול, אך חשוב לדעת שאין כזה דבר מקדם אתרים מוסמך, גם אם נותנים לכם תעודה כזו או אחרת – אין לה כל משמעות.
 
אז למה בכל זאת מלמדים את התחום במסגרת קורסים, והאם מדובר ברמאות? לא מדובר על רמאות, אלא על ניצול תמימות אנשים אשר חושבים שתחום קידום האתרים הוא יותר מסובך ממה שהוא. בסופו של דבר, כל אחד ואחת יכולים לגלוש באינטרנט, לקרוא חומר על קידום אתרים ולהתחיל להתנסות בתחום. אדרבה – רוב מקדמי האתרים המקצועיים והמובילים בתחום, לא למדו במסגרת של קורס קידום אתרים. אין זה אומר שכל אחד יכול להיות מקדם אתרים, אבל את הבסיס בהחלט ניתן ללמוד דרך האינטרנט ומשם להתפתח.
 
אז למה יש קורסים לקידום אתרים ומה בעצם כדאי ?

קורסי קידום אתרים נועדו ללמד אנשים את תחום קידום האתרים. את אותו החומר יוכלו אנשים ללמוד באינטרנט שכן כיום ישנם אתרים רבים שמציעים מדריך שלם ומפורט על קידום אתרים. גם לאנשים להם אין כמעט ידע בתחום.
 
קורסים לקידום אתרים נועדו למי שיש לו כמה אלפי שקלים נוספים בארנק והוא מעוניין לשבת וללמוד במסגרת משום שהוא לא מסוגל ללמוד את התחום בעצמו ולאסוף את החומר המקצועי הקיים ברשת האינטרנט.
 
לא מדובר כאן על לימודי אוניברסיטה, מספיק שתקראו כמה מדריכים ואתם יכולים לצאת לדרך ולצבור ניסיון בתחום ע"י הקמת אתרים וקידום אתרים ברמת תחרות קלה ולהתקדם הלאה בהתאם.
 
אך אל תטעו לחשוב שרק אם אתם לומדים במסגרת קורס קידום אתרים תוכלו להיות מוסמכים לעבוד בתחום – בתחום זה חשוב הניסיון והידע יותר מהתעודה וכל מי שעוסק בתחום קידום אתרים יודע זאת.


מסתבר כי תלמידים רבים פונים לקורס קידום אתרים במטרה לבצע הסבת מקצוע וכדי להשתלב בהצלחה בתחום החדש. תלמידים אלו משוכנעים כי שביל זהב יסלל עבורם עם סיום הלימודים אל עבר המשרה הנחשקת.
ללמוד קידום אתרים

אם תהיתם איך תחום קידום האתרים עובד והתחום מסקרן אתכם, אם אתם חושבים שאתם בנויים לעבוד בתחום מתחדש ותחרותי באינטרנט, אם אתם יצירתיים ובעלי יכולת למידה עצמית גבוהה – כנראה שתחום קידום האתרים מתאים לכם. עכשיו רק נותרה השאלה, היכן מתחילים? איפה לומדים קידום אתרים?
קורס קידום אתרים


איפה אני באתר?
ראשי > מקדם אתרים מוסמך

צרו קשר
במידה והנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר ו/או פרטים נוספים אודות קידום בגוגל, מלאו את הטופס הבא:
מומחה קידום אתרים - עונה על תשובות
יצירת קשר לקבלת ייעוץ מקצועי
תגיות תוכן באתר
קורס קידום אתרים , מדריך קידום אתרים , מקדם אתרים , מקדם אתרים מוסמך , קידום אתרים בגוגל , קידום בגוגל , קידום אתרים באינטרנט , חברת קידום אתרים , בניית אתר לעסק , דומיין ישראלי , שיפוץ אתר אינטרנט , קידום אתרים ,

אם אתם מעדיפים לקדם את האתר ע"י חברת קידום אתרים מקצועית, נשמח אם תצרו עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר לקידום האתר בגוגל במחיר נוח ומשתלם.‬