מאמרים אחרונים במדריך
1
קידום אתרים בגוגל חולל שינויים משמעותיים בעולם השיווק באינטרנט, מאז שפרץ לחיינו לפני כעשור. מאחר וקיים קשר הדוק בין שני התחומים, השינויים לא חלו רק בכיוון אחד, אלא כתוצאה מכך גם תח...
2
בניית אתר אינטרנט יאפשר לכם לעדכן לקוחות אודות מבצעים אונליין, וכמובן גם לאפשר להם להביע את דעתם הכנה אודות השירות, המוצר והעסק שלכם....
3
אם עומדת בפניכם ההתלבטות בין קידום אתרים אורגני בגוגל לבין קידום ממומן, כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא, העוסק בדיוק בשאלה הזו. מחקרים גילו כי הגולשים נוטים להקליק בממוצע כ-70-80% יותר...

איך לבחור משרד חקירות

היום כל לקוח יכול לפתוח את מנוע החיפוש גוגל ולקבל עשרות שמות של משרדי חקירות שכל אחד מציע את שירותיו בתחום חקירות פרטיות. אין ספק כי עידן האינטרנט (הטוויטר הפייסבוק והקדמה) שינו לחלוטין את היכולת הפרסומית של בעלי עסקים.
 
במאמר זה תוכלו לקרוא מספר טיפים אשר יסייעו לכם לא ליפול על פרסום שאינו מאפשר ללקוחות להבין מספר נתונים חשובים.
  • כל מי שמפרסם כי הוא מפעיל משרד חקירות חייב כי על שמו יהיה רישיון חוקר פרטי בר תוקף של משרד המשפטים ובנוסף על שמו בלבד רישיון לניהול משרד חקירות.
     
  • כל מי שאינו מורשה מטעם משרד המשפטים ואין בידיו על שמו רישיון לניהול משרד חקירות, לא יכול מבחינה חוקית לתת שרות ללקוח היות וכל חומר שיאסוף לא יהיה קביל בבית משפט. וצפוי לדין משמעתי ופלילי.
תופעה מוכרת וידועה היא של חוקרים פרטיים המשכירים רישיונות לניהול משרדי חקירות של חוקרים פרטיים אחרים, דהיינו אין לחוקר רישיון משרד על שמו, והוא משתמש ברישיון של בעל משרד חקירות ומשלם לו דמי שכירות.
 
עליכם לדרוש מבעל המשרד את רישיון הניהול שלו כאשר הנכם מגיעים לפגישה. ולבדוק עד מתי הרישיון בתוקף.
 
בארץ יש גוף אחד בלבד המייצג את החוקרים ובעלי המשרדים "לשכת החוקרים בפרטיים בישראל". בגוף הנ"ל יש ועדות מקצועיות. חוקר פרטי או בעל משרד חקירות אינם יכולים להתקבל ללשכה אלא אם המציאו רשיון תקף ממשרד המשפטים. בלשכה ועדת אתיקה וכן ועדת משמעת. החוקרים הפרטיים החברים בלשכה חתומים על קוד אתי.
 
בדקו מה תחום ההתמחות של המשרד וכמה זמן הוא קיים. נסיון הוא שם המפתח בחקירות פרטיות. היות וחוקר עם ניסיון יודע איך לתכנן את החקירה בדרך המקצועית, היעילה, הטובה והמיומנת ביותר. כמו כן גם לשימוש בטכנולוגיה מתקדמת ביותר יש משקל חשוב ביכולת להשיג ראיות חותכות באיכות גבוהה שלא תשאיר ספק בבית המשפט.

חוקר פרטי אמיר אברמסון מספר על תחום החקירות

"כמי שנמצא 40 שנה בתחום החקירות אני קורא כמוכם, סיפורים של חוקרים פרטיים והצצות לחדר מיטות. תוך הפרת הגנת הפרטיות, האזנות, פריצה למחשב ועליכם להבין כי אלו הכותבים כי צלמו את הזוג עוסק בלהט במעשי האהבה, בודים מדמיונם הקודח כל מיני סיפורים, שאם אכן פעלו כפי שהם מתארים, הם ביצעו עברה מפורשת על החוק וביצוע מעשים פליליים".

עוד כותב אברמסון: "אכן זאת דרך לסחוף או לעניין קהל, אולם זה גימיק בלבד. אישית בספורים שלי אני מקפיד לא ליצור מערכת ציפיות מופרזת ולא נכונה אצל הקורא. לעומת זאת לפני חוק הגנת הפרטיות וחוק האזנת סתר, יכולנו להשתולל בעין מפריע".

לכן אל תקנו חתול בשק, במיוחד שהחתול הוא פטה מורגנא. ועליכם להבין כי בין הצורך לבצע חקירה, לבין הביצוע ע"פ החוק יש מרחק רב. שלא ימכרו לכם אשליות.


צרו קשר
במידה והנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר ו/או פרטים נוספים אודות קידום בגוגל, מלאו את הטופס הבא:
מומחה קידום אתרים - עונה על תשובות
יצירת קשר לקבלת ייעוץ מקצועי
תגיות תוכן באתר
קידום אתר בגוגל , קידום בגוגל , חברות בניית אתרים , מדריך קידום אתרים , בניית אתרים לעסקים ,

אם אתם מעדיפים לקדם את האתר ע"י חברת קידום אתרים מקצועית, נשמח אם תצרו עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר לקידום האתר בגוגל במחיר נוח ומשתלם.‬