מאמרים אחרונים במדריך
1
קידום אתרים בגוגל חולל שינויים משמעותיים בעולם השיווק באינטרנט, מאז שפרץ לחיינו לפני כעשור. מאחר וקיים קשר הדוק בין שני התחומים, השינויים לא חלו רק בכיוון אחד, אלא כתוצאה מכך גם תח...
2
בניית אתר אינטרנט יאפשר לכם לעדכן לקוחות אודות מבצעים אונליין, וכמובן גם לאפשר להם להביע את דעתם הכנה אודות השירות, המוצר והעסק שלכם....
3
אם עומדת בפניכם ההתלבטות בין קידום אתרים אורגני בגוגל לבין קידום ממומן, כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא, העוסק בדיוק בשאלה הזו. מחקרים גילו כי הגולשים נוטים להקליק בממוצע כ-70-80% יותר...

קידום אתרים - עלות מול תועלת

כמו בכל דבר בעולם העסקי, גם בכל הנוגע לקידום העסק באינטרנט יש להפעיל שיקול דעת ולבחון בזהירות את התועלות מול העלויות. זה אמנם נשמע לכאורה מעט טריוויאלי, אך במבחן המציאות בעלי עסקים רבים מסתנוורים מהפוטנציאל השיווקי הגלום באינטרנט - הסתנוורות שבחלק מהמקרים עלולה לעלות להם ביוקר.

למרות כל הנאמר, חשוב להדגיש כי קידום אתרים בדרך כלל תורם משמעותית למינוף העסק, אך כדי להבטיח זאת יש לרכוש שירותי קידום אתרים שיהיו פרופוציונליים למחזור הרווחים של העסק, על מנת שלא יקרה מצב שאת רוב התקציב שלכם תקדישו לפן השיווקי, מבלי להשקיע בנושאים אחרים רלוונטיים לא פחות.

על קידום העסק באינטרנט

לא בכדי ענף הקידום קוסם כל כך לבעלי העסקים: מדובר באחד הענפים הבודדים בעולם הפרסום המאפשרים לבעל עסק ליצור קשר עם לקוחותיו הפוטנציאליים באופן מדוייק. הרי איך זה עובד? פלוני יכול להגיע לאתר של בעל העסק רק לאחר שהקיש את מילות המפתח הרלוונטיות במנוע החיפוש, מילות מפתח שעולות בקנה אחד עם עולם המושגים של העסק. משמעות הדבר הוא שמלכתחילה לאותו פלוני הייתה אוריינטציה לסוג השירותים אותם הציע בעל העסק, מה שמגביר את האפשרות לביצוע רכישה.

כל זה נועד להסביר עד כמה חשוב לבחור את צירוף מילות המפתח הנכון, הרי שצירוף כזה הוא זה שיקבע האם פלוני יגיע לאתרכם ויבצע רכישה או יעבור הלאה למתחרים. למרבה המזל, כאן עומדות על הפרק שתי אפשרויות אותן ניתן להתאים לפי שיקולי התקציב: האפשרות הראשונה אומרת שיש להשקיע תקציב רב בבחירת צירופי מילות מפתח שהתחרות עליהן גדולה. כך, ככל שתטיבו להעפיל על המתחרים, כך הדירוג שלכם יהיה טוב יותר ותזכו לחשיפה גדולה מאוד. האפשרות השניה אומרת שאפשר גם להתחיל בצעדים זהירים, לבחור מראש נישה ממוקדת יותר שדורשת פחות השקעה, וליהנות בתמורה מקהל גולשים אמין אך מצומצם.

ללכת בגדול או להתחיל בקטן?

חשוב להבין ששתי האלטרנטיבות הן לגיטימיות ואין כאן שאלה של נכון או לא נכון, אלא כל בעל עסק צריך לבחור את האפשרות שתתאים ביותר לצרכיו. עוד לפני שתקבלו הצעת מחיר רלוונטית לקידום, נסו להבין איזה סכום ישתלם לכם לשים בצד לטובת הפרסום המקוון, במידה וזה יבטיח לכם X לקוחות. ניקח כדוגמא עורך דין לענייני גירושין המרוויח בממוצע כ-35,000 ש"ח לכל תיק, במידה והוא יצליח להשיג שלושה תיקים כאלה במהלך כל השנה (!), הרי שיהיה לו משתלם להשקיע סכום של כמה אלפים בפרסום הוירטואלי, בתנאי שזה יספק עבורו ולו רק שלוש פניות במהלך אותה תקופה.

כמובן שישנם בעלי עסקים שכל מכירה מכניסה להם סכומי כסף קטנים יותר, ולכן אלו יצטרכו כמות גדולה של פניות כל חודש כדי להצדיק את ההשקעה באותם אפיקי הפרסום. בדיוק כפי שלא ניתן להשוות את עסקיו של אותו עורך דין לענייני גירושין לבעל חנות צעצועים לדוגמא, כך גם לא ניתן לקבוע באופן חד משמעי אילו סכומים כדאי להשקיע בתחום הפרסום.

שיווק נכון באינטרנט

עד עכשיו הזכרנו את עולם הפרסום באינטרנט בעיקר בהקשר של הפרסום האורגני בגוגל, אך חשוב לזכור שמדובר בתחום רחב מאוד, המאגד בתוכו כמה ערוצים שונים אשר מכל אחד מהם ניתן להפיק תועלת. לכן, לא כדאי להניח את כל הביצים בסל אחד, אלא לבחון אפיקי פרסום נוספים פרט לפרסום האורגני. חברת קידום אתרים מקצועית או לחילופין יועץ קידום אתרים יוכלו 'לתפור' עבורכם אסטרטגיה שתהלום הן את הצרכים והן את התקציב החודשי שלכם.


בניתם אתר והוא נמצא ברשת, אבל כאשר אתם מקלידים מילות חיפוש רלוונטיות בגוגל, אתם לא מוצאים אותו. כנראה הגיע הזמן לקדם את האתר בצורה מקצועית ולהביא אותו לעמוד הראשון ואף לראש התוצאות במילות מפתח רלוונטיות. כיצד עושים זאת? פונים למקדם אתרים מקצועי ומבקשים הצעת מחיר לקידום האתר בגוגל.
מחיר של קידום אתרים


צרו קשר
במידה והנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר ו/או פרטים נוספים אודות קידום בגוגל, מלאו את הטופס הבא:
מומחה קידום אתרים - עונה על תשובות
יצירת קשר לקבלת ייעוץ מקצועי
תגיות תוכן באתר
קידום אתר בגוגל , קידום אתרים , קידום אתרים עם תוצאות , קידום אתרים של עורכי דין , קניית כתובת לאתר , דומיין עולמי , בניית אתרים , מומחה קידום אתרים ,

אם אתם מעדיפים לקדם את האתר ע"י חברת קידום אתרים מקצועית, נשמח אם תצרו עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר לקידום האתר בגוגל במחיר נוח ומשתלם.‬