מאמרים אחרונים במדריך
1
קידום אתרים בגוגל חולל שינויים משמעותיים בעולם השיווק באינטרנט, מאז שפרץ לחיינו לפני כעשור. מאחר וקיים קשר הדוק בין שני התחומים, השינויים לא חלו רק בכיוון אחד, אלא כתוצאה מכך גם תח...
2
בניית אתר אינטרנט יאפשר לכם לעדכן לקוחות אודות מבצעים אונליין, וכמובן גם לאפשר להם להביע את דעתם הכנה אודות השירות, המוצר והעסק שלכם....
3
אם עומדת בפניכם ההתלבטות בין קידום אתרים אורגני בגוגל לבין קידום ממומן, כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא, העוסק בדיוק בשאלה הזו. מחקרים גילו כי הגולשים נוטים להקליק בממוצע כ-70-80% יותר...

שאלת המיליון - כמה עולה קידום באתר גוגל?

כל בעלי האתרים אשר מקדמים את עסקיהם באינטרנט, שואפים להתקדם לעמוד הראשון בתוצאות החיפוש של גוגל. נשאלת השאלה - מדוע מדובר במטרת על המשותפת לכל כך הרבה בעלי עסקים, אשר מגיעים ברובם מתחומים עסקיים שונים לחלוטין?

מבלי להיכנס לעובי הקורה, נחלוק איתכם כמה עובדות שיכולות להסביר את כוחו העצום של גוגל בעולם, ובישראל בפרט: 80% מתושבי ישראל עושים שימוש בגוגל לצורך חיפושים. הנתון השני והמעניין מצביע על כך שמרבית הגולשים בעולם כלל אינם טורחים להעמיק את חיפושיהם מעבר לעמוד הראשון של תוצאות החיפוש בגוגל. נתון אחרון ומעניין לא פחות מלמד על כך שתקציבי הקידום מגלגלים סכומי עתק של מאות מיליוני שקלים בשנה- בישראל לבדה.

עכשיו התמונה מתבהרת

עם נתוני פתיחה כאלה, קל להבין כיצד זירת הקידום בגוגל הפכה עד מהרה לזירת קרבות, שבה בעלי האתרים נלחמים על כל לקוח ושואפים שיבחר דווקא בהם ולא באתר של המתחרים, ובכך יהפוך מעוד גולש אקראי ללקוח של ממש, אשר רכש את השירות או את המוצר באמצעות החיפוש בגוגל.

כדי להשיג את המטרה הזו, בעלי העסקים מעוניינים לקדם את האתר שלהם בגוגל, אך מרביתם אינם מודעים לעלויות הקידום וכיצד נערכים להן מבחינה כלכלית. בעיה נפוצה נוספת היא שלרוב בעלי האתרים אין את הכלים הדרושים כדי להעריך האם הצעת המחיר שקיבלו היא הגיונית ביחס למצב בשוק או גבוהה מהרגיל.

דעו למה אתם נכנסים – מחירים לקידום אתר בגוגל

לפני שאתם פונים לקבלת הצעת מחיר, עליכם להיות מודעים לעובדה שלא תוכלו לקבל הצעת מחיר מיידית, הנשלפת מהשרוול. על אף שמטרת העל היא קידום בגוגל, האמצעים הנדרשים כדי להגיע למטרה זו הם מגוונים ותלויים רבות בתחום אליו משתייך בעל האתר. לא מדובר במוצר עם תג מחיר קבוע, אלא במוצר המושפע מגורמים רבים.

בעת הפנייה לחברת קידום האתרים, תתבקשו לציין את כתובת האתר ומילות מפתח רלוונטיות שאותן הייתם רוצים לקדם לעמוד הראשון בתוצאות החיפוש. מדובר בסעיף שעליו כדאי להתעכב, שכן קיימת חשיבות גדולה בבחירת מילות מפתח רלוונטיות וממוקדות, כך שתהיו בטוחים שמי שהקיש אותן - חיפש מוצר או שירות ספציפי ולא נושא כללי.

לדוגמא: עורך דין המתמחה בענייני גירושין, יעדיף לקדם את הביטויים 'עורך דין גירושין' או 'עורך דין לענייני משפחה' וכו' במקום הביטוי 'עורך דין', שכן הביטוי האחרון הוא כללי מדי, ולא מבטיח שמי שמחפש מידע בנושא בגוגל, זקוק בהכרח לעורך דין לענייני גירושין.

איך נקבע המחיר לקידום האתר בגוגל?

מאחר שלא ניתן לתת הצעת מחיר על רגל אחת, יש צורך לבצע מחקר ולבחון את היקף התחרות בקטגוריה הרלוונטית. בטרם הגשת ההצעה, חברת הקידום תצטרך לחקור ולנתח את האתר, המתחרים, היקף שעות העבודה הדרושות לקידום האתר ומשתנים נוספים שעשויים להשפיע על המחיר, כמו למשל : מי יהיה אחראי על כתיבת התוכן לאתר, כל כמה זמן האתר יתעדכן, מי יבצע שינויים ושדרוגים לאתר במידת הצורך ועוד.

------------------
לפני התחלת הקידום בגוגל מומלץ להתייעץ עם יועץ לקידום אתרים בכדי לבחון את אפשרויות הקידום המומלצות עבור העסק שלכם.


צרו קשר
במידה והנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר ו/או פרטים נוספים אודות קידום בגוגל, מלאו את הטופס הבא:
מומחה קידום אתרים - עונה על תשובות
יצירת קשר לקבלת ייעוץ מקצועי
תגיות תוכן באתר
כמה עולה לקדם אתר בגוגל , קידום אתרים בגוגל , קידום בגוגל , קידום אתר בגוגל , מקדם אתרים , מקדם עם ניסיון , בניית אתרים , כתיבת תוכן , כלים לקידום אתר ,

אם אתם מעדיפים לקדם את האתר ע"י חברת קידום אתרים מקצועית, נשמח אם תצרו עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר לקידום האתר בגוגל במחיר נוח ומשתלם.‬