מאמרים אחרונים במדריך
1
קידום אתרים בגוגל חולל שינויים משמעותיים בעולם השיווק באינטרנט, מאז שפרץ לחיינו לפני כעשור. מאחר וקיים קשר הדוק בין שני התחומים, השינויים לא חלו רק בכיוון אחד, אלא כתוצאה מכך גם תח...
2
בניית אתר אינטרנט יאפשר לכם לעדכן לקוחות אודות מבצעים אונליין, וכמובן גם לאפשר להם להביע את דעתם הכנה אודות השירות, המוצר והעסק שלכם....
3
אם עומדת בפניכם ההתלבטות בין קידום אתרים אורגני בגוגל לבין קידום ממומן, כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא, העוסק בדיוק בשאלה הזו. מחקרים גילו כי הגולשים נוטים להקליק בממוצע כ-70-80% יותר...

קידום אתרים והשבחת אתרים

בעלי אתרים שעמלו על הקמת אתר האינטרנט שלהם, מגלים לפתע כי העבודה הקשה סביב האתר לא מסתיימת עם עלייתו לאוויר, אלא מדובר בתהליך בהתהוות, שמטרתו הסופית היא למקם את האתר בראש תוצאות החיפוש בגוגל, תחת מילות המפתח הרלוונטיות וכתוצאה מכך להגדיל את כמות הגולשים לאתר האינטרנט.

בשלב הזה, רוב בעלי האתרים פונים לחברת קידום אתרים מקצועית, אשר אמורה לפעול בכל האמצעים העומדים ברשותה, על מנת לשפר את מיקומו של האתר בתוצאות החיפוש בגוגל, ובעקבות זאת גם להגדיל את כמות הכניסות והפניות באמצעות האתר.

איך קידום אתרים בגוגל מתבצע בפועל?

בעלי אתרים מוכרחים להבין נקודה אחת משמעותית: אתר הוא לא כמו יין שמשתבח עם הזמן. ההיפך הוא הנכון - אתר אינטרנט שלא מתעדכן לאורך הזמן הוא אתר שמאבד מהרלוונטיות שלו בעיניי הגולשים. טקטיקות ההשבחה שבהן נוקטות חברות קידום האתרים אמורות להבטיח שהאתר ישאר רלוונטי בכל העת, לשפר את איכות האתר ולהבליט את יתרונותיו מול המתחרים.

לא קיימת שיטה אחת אשר באמצעותה ניתן לבצע השבחת אתר, אלא אותן שיטות נגזרות בעיקר מעולם המושגים שבו מתעסק האתר. לכל תחום כזה יש את השיטות ואת המגבלות שלו, ולכן זהו תפקידה של חברת קידום האתרים לדעת כיצד לתמרן בין המגבלות ולנצל את האפשרויות על מנת לגרום לאתר להתבלט בתחרות מבלי להסב לו נזק שיווקי (מה שעשוי לקרות כשבוחרים בחברת קידום לא מתאימה).

הא'- ב' של פעולות ההשבחה

פעולות ההשבחה הבסיסיות ביותר, אלו שרלוונטיות כמעט לכל התחומים, מתייחסות ליצירת תכנים מקצועיים והפצתם באתר. בעלי עסקים צריכים לצאת מנקודת הנחה שמערכת היחסים עם הלקוחות מבוססת על שיטת 'קח- תן', ולכן הם מוכרחים לחלוק את הידע ומהניסיון שצברו ולהעביר לגולשים טיפים מקצועיים, על מנת להוכיח את מידת בקיאותם בתחום. במקביל, הפצת הידע אמורה לנסות לסייע ללקוח המבולבל לעשות סדר בחומר לפני רכישת השירות או המוצר.

פעולות ההשבחה האחרות תלויות במידת הניסיון והמיומנות של חברת הקידום, אשר אמורה לדעת באילו צעדים אפשר ואסור לנקוט בכל אחד מהתחומים. חשוב גם לזכור כי אין להסתמך על הניסיון בלבד, אלא תמיד יש לבצע בדיקות של ניסוי וטעייה על מנת להגיע לפורמולת ההשבחה המנצחת.

האיכות היא הקובעת

בסופו של דבר, מטרת העל של כל בעלי האתרים וחברות הקידום היא להגדיל את הפניות דרך האתר, כאשר תוצאות החיפוש של גוגל מהוות רק אמצעי, או מקדם, בדרך להשגת המטרה. מכאן נובע שאיכותו של האתר לא נמדדת אך ורק מדירוגו אלא צריך לשאוף להצליח בשני הפרמטרים במקביל.

כדי להבטיח זאת, על חברת קידום האתרים לפעול בשני מישורים: לקדם את הלקוח במנועי החיפוש כדי להגדיל את החשיפה, ובמקביל לייצר ערך מוסף יעיל וכלכלי שיצליח למתג את האתר כאיכותי ולהבליט אותו מול מתחריו באותה קטגוריה.

------------------
בעלי עסקים, אם קידום האתר שלכם בגוגל חשוב לכם, המשיכו לקרוא: קידום אתרים בגוגל


צרו קשר
במידה והנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר ו/או פרטים נוספים אודות קידום בגוגל, מלאו את הטופס הבא:
מומחה קידום אתרים - עונה על תשובות
יצירת קשר לקבלת ייעוץ מקצועי
תגיות תוכן באתר
קידום בגוגל , קורס קידום אתרים , קידום אתרים עם תוצאות , קידום אתרים בגוגל , קידום אתרים באינטרנט , אחסון אתרים , הדחקת איזכורים שליליים , קידום אתרים באינטרנט , ללמוד קידום אתרים , בניית אתר תדמיתי ,

אם אתם מעדיפים לקדם את האתר ע"י חברת קידום אתרים מקצועית, נשמח אם תצרו עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר לקידום האתר בגוגל במחיר נוח ומשתלם.‬