מאמרים אחרונים במדריך
1
קידום אתרים בגוגל חולל שינויים משמעותיים בעולם השיווק באינטרנט, מאז שפרץ לחיינו לפני כעשור. מאחר וקיים קשר הדוק בין שני התחומים, השינויים לא חלו רק בכיוון אחד, אלא כתוצאה מכך גם תח...
2
בניית אתר אינטרנט יאפשר לכם לעדכן לקוחות אודות מבצעים אונליין, וכמובן גם לאפשר להם להביע את דעתם הכנה אודות השירות, המוצר והעסק שלכם....
3
אם עומדת בפניכם ההתלבטות בין קידום אתרים אורגני בגוגל לבין קידום ממומן, כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא, העוסק בדיוק בשאלה הזו. מחקרים גילו כי הגולשים נוטים להקליק בממוצע כ-70-80% יותר...

קידום אתרים עם התחייבות לתוצאות

הפגישה הראשונה של בעל העסק עם עולם קידום האתרים, עלולה להיות מלווה בסימפטומים של הלם קל. הסיבה לכך נובעת מן העובדה שבשנתיים האחרונות התפתח עולם מושגים שלם הקשור לתחום קידום האתרים, עולם שלא תמיד משמעותו מובנת לבעל העסק, שזה עתה ערך היכרות ראשונית עם התחום. מושגים כמו 'אלגוריתם של גוגל', 'פרסום ממומן', 'קידום ופרסום אורגני' ו-'SEO' הם אמנם מונחים שחלקנו יכולים לדקלם מתוך שינה, אבל עבור רבים אחרים מדובר בג'יבריש לכל דבר. כדי למנוע את הבלבול המיותר, החלטנו לערוך היכרות רשמית עם עולם קידום האתרים.

האתר הוא כלי חשוב, אך לא מספק

בעלי עסקים רבים חושבים שההשקעה שלהם בתחום הפרסום הוירטואלי מתחילה ומסתיימת בהקמת אתר אינטרנט הנושא את שמם ומפרט את שירותיהם. נכון שאתר האינטרנט הוא כלי חשוב, יש שיגידו שהוא החשוב ביותר, אך לא די בהקמת האתר כדי לכבוש את הזירה הוירטואלית. חשוב להבין כי בשעות הלילה לא צצים גמדונים מופלאים שעובדים בקצב על הפצת האתר, אלא זו משימה נוספת שאמורה להימצא בראש סדר היום שלנו. רק אם נגדיל את מעגל החשיפה של האתר ונדאג לקדם אותו בצורה איכותית, נזכה לכמות מבקרים מכובדת על בסיס יומיומי.

מהו קידום אתרים אורגני?

כדי להבין מהו קידום אתרים אורגני, קודם כל נדון בצדו השני של המטבע- קידום אתרים ממומן. קידום אתרים ממומן כרוך ברכישת מודעות המתפרסמות בצדו השמאלי בגוגל. אם בשלב הזה אתם משפשפים את המצח בבלבול, דעו כי אינכם היחידים - גולשים רבים כלל אינם שמים לב לפרסומות הממומנות המופיעות בצד זה אלא מתמקדים בתוצאות החיפוש האורגני.

זו בדיוק נקודת החולשה של הפרסום הממומן- גולשים רבים אינם מודעים לו, וגם אלה שמודעים לנושא, נוהגים לסלוד ממנו ולהעדיף את הצג האורגני, קרי הצד הימני של המסך. בנוסף, הפרסום בגוגל מותנה בגודל התקציב שלכם, שכן ברגע שתקציב המודעות הממומנות יסתיים, כך גם נוכחותכם מגוגל תיעלם באורח פלא.

מהסיבות הללו בדיוק, קידום אתרים אורגני נחשב לאפקטיבי באופן משמעותי ,שכן הוא מאפשר חשיפה לאורך זמן, מופיע בצד המסך אשר נראה טבעי לעין ומאפשר גישה לגולשים אשר הקישו מילות מפתח הקשורות לתחום עיסוקכם. קידום אתרים אורגני הוא למעשה כלי שיווקי שמטרתו להביא תנועה ממוקדת לאתר.

איך עושים את זה?

הופעה בעמוד הראשון בתוצאות החיפוש של גוגל היא אינה תוצר של עבודה חד פעמית אלא של עבודה מתמשכת, היות והאינטרנט הוא כלי דינמי מאוד הנתון בכל העת לשינויים. בנוסף לכך, קידום אתרים איכותי דורש השקעת זמן רב ועוסק בהשבחת אתרים והתאמתם באופן אופטימלי אל מנועי החיפוש במטרה לקבל דירוג גבוה במילות מפתח רלוונטיות.

אין כאן פתרונות קסם אלא רק עבודה קשה המבוססת על מחקר מעמיק והיכולת ליישם מסקנות בצורה נבונה. לכן, אסור להתפתות לכל אותן חברות קידום אתרים המציעות דירוגי בזק או תוצאות מיידיות. אם כבר עסקנו בהבטחות שווא, הרי שגם אין לסמוך על חברות שמתחייבות למיקום ספציפי בתוצאות החיפוש, שכן כפי שכבר הזכרנו- מדובר בתוצאות שרגישות מאוד לשינויים המתרחשים בקוסמוס הוירטואלי.

למרות כל הנאמר, חשוב לבחור בחברת קידום אתרים המתחייבת לקדם אתכם לעמוד הראשון של תוצאות החיפוש, מבלי להתחייב למיקום המדוייק כאמור. בסופו של דבר, ההופעה בעמוד הראשון היא המטרה המשותפת של בעל העסק וחברת הקידום, שכן מחקרים רבים גילו כי גולשים אינם נוהגים להעמיק את חיפושיהם מעבר לעמוד זה. לכן, הופעה בעמוד השלישי דינה כהופעה בעמוד העשרים, כלומר הופעה חסרת משמעות. אם השקעתם תקציבים בקידום אתרים, יהיה זה טבעי שתצפו לתוצאות ממשיות, ולכן חשוב מראש לערוך תיאום ציפיות מול החברה ולהבין בדיוק למה היא מתחייבת ועל מה היא לא נוהגת לקחת אחריות.

צרו קשר
במידה והנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר ו/או פרטים נוספים אודות קידום בגוגל, מלאו את הטופס הבא:
מומחה קידום אתרים - עונה על תשובות
יצירת קשר לקבלת ייעוץ מקצועי
תגיות תוכן באתר
חברת קידום אתרים , קידום אתרים עם תוצאות , תוכנה לבדיקת מיקומים , שיפוץ אתר אינטרנט , קידום אתרים באינטרנט , קניית דומיין , קידום אתרים של עורכי דין ,

אם אתם מעדיפים לקדם את האתר ע"י חברת קידום אתרים מקצועית, נשמח אם תצרו עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר לקידום האתר בגוגל במחיר נוח ומשתלם.‬