מאמרים אחרונים במדריך
1
קידום אתרים בגוגל חולל שינויים משמעותיים בעולם השיווק באינטרנט, מאז שפרץ לחיינו לפני כעשור. מאחר וקיים קשר הדוק בין שני התחומים, השינויים לא חלו רק בכיוון אחד, אלא כתוצאה מכך גם תח...
2
בניית אתר אינטרנט יאפשר לכם לעדכן לקוחות אודות מבצעים אונליין, וכמובן גם לאפשר להם להביע את דעתם הכנה אודות השירות, המוצר והעסק שלכם....
3
אם עומדת בפניכם ההתלבטות בין קידום אתרים אורגני בגוגל לבין קידום ממומן, כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא, העוסק בדיוק בשאלה הזו. מחקרים גילו כי הגולשים נוטים להקליק בממוצע כ-70-80% יותר...

חברת קידום אתרים היא חברת שיווק לכל דבר!

קידום אתרים בגוגל חולל שינויים משמעותיים בעולם השיווק, מאז שפרץ לחיינו לפני כעשור. מאחר וקיים קשר הדוק בין שני התחומים, השינויים לא חלו רק בכיוון אחד, אלא כתוצאה מכך גם תחום קידום אתרים בגוגל השתנה לאורך הזמן.

עד לפני עשור, לבעלי העסקים לא היה את הכלי השיווקי הכל כך חשוב הזה הנקרא "גוגל", שמאפשר להם כיום פרסום יעיל וממוקד שמטרתו הרחבת מעגל הלקוחות ממגוון אזורים בארץ ובעולם. נכון שגם אז עמדו בפני בעלי העסקים כמה ערוצי שיווק מקובלים, אלא שהם היו שונים לאין שיעור ביחס לערוצים הרבים העומדים בפניהם כיום, הודות ללידתם של גוגל ופייסבוק.

מאז ומתמיד, חברת קידום אתרים שנחשבה איכותית, הייתה זו שהבינה את מנגנוני הדירוג של גוגל ושאפה לקדם את האתרים שאמתחתה באמצעות מענה לאותם קריטריונים. אלא שאם בתחילת ה'בום' הגדול של גוגל, היה מספיק לקדם את האתר כדי לייצר את הבאז הראוי, הרי שהיום ניתן למצוא מתחרים רבים בכל קטגוריה ובכל נישה, ולכן פעולת הקידום לכשעצמה אינה מספיקה, אלא יש לשאוף לספק ערך מוסף באמצעות האתר.

ערך מוסף שמעניקות החברות - חשיבה יצירתית

כבר הזכרנו שתחום קידום האתרים בגוגל ועולם השיווק הם כלים שלובים, ומכאן שגם הצורך לייצר ערך מוסף באמצעות אתר האינטרנט הוליד זן חדש של חברות קידום אתרים, שהן למעשה חברות שיווק אתרים לכל דבר. החברות המצטיינות בתחום היו צריכות לנכס לעצמן תכונות שיווקיות, כדי לדעת למנף אתר ולהפוך אותו לאטרקטיבי בעיניי הגולשים, גם אם האתר לא הצליח להתברג למקום הראשון בתוצאות החיפוש, אלא 'נחת' לצורך העניין בתוצאה השניה, השלישית או אפילו הרביעית באותו עמוד.

יחד עם השינויים שהוזכרו, גם התפיסה של הגולשים את עולם האינטרנט השתנתה, ולכן כיום לא מדובר בגולשים הנאיביים שהיו קיימים בעבר, מהסוג שמוכן להקליק על הלינק הראשון שבו הוא נתקל. כיום אנחנו מדברים על גולשים מתוחכמים, כאלה שקוראים את הכותרת ואת התיאור של האתר לפני שהם מוכנים בכלל לשקול גלישה בו, וזו בדיוק נקודת התמרון שמאפשרת לחברת קידום האתרים למשוך את הגולש ולגרום לו להעדיף אתר מסויים על פני אתר אחר, ללא תלות במיקומו בעמוד הראשון בתוצאות החיפוש לפי מילות מפתח רלוונטיות.

החוכמה כאן היא לא רק לייצר כותרת ותיאור ייחודיים שיתפסו את עינו של הגולש, אלא גם יקלעו לאלגוריתם של גוגל ויגרמו לו לקדם את האתר תחת מילות המפתח הרלוונטיות, ובכך ישפרו את דירוגו בתוצאות החיפוש, ויובילו להשגת שתי המטרות בבת אחת.

הצלחה של חברת קידום אתרים

על אף שחשיבותה של התחרות על משבצות הדירוג בגוגל אינה מוטלת בספק, הרי לא היא זו שקובעת את מידת הצלחתו של האתר. הדירוג האיכותי אמנם יכול להביא גולשים לאתר, אך בסופו של דבר, רק תוכן האתר עצמו הוא זה שיקבע את אחוז ההמרה של הגולשים ללקוחות של ממש.

לכן, תפקידה של חברת קידום אתרים איכותית בעידן של ימינו, היא לקחת חלק פעיל באתר עצמו, כמו למשל באמצעות מתן הצעות שיפור התצוגה של האתר, שיפור התוכן המופיע בו וכל קריטריון פנימי אחר אשר יסייע להפיק את המקסימום מהאתר, במקביל לשיפור דירוגו בגוגל.

צרו קשר
במידה והנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר ו/או פרטים נוספים אודות קידום בגוגל, מלאו את הטופס הבא:
מומחה קידום אתרים - עונה על תשובות
יצירת קשר לקבלת ייעוץ מקצועי
תגיות תוכן באתר
חברות בניית אתרים , מיתוג אישי באינטרנט , שרת וירטואלי , מקדם עם ניסיון , איך לחסוך כסף ,

אם אתם מעדיפים לקדם את האתר ע"י חברת קידום אתרים מקצועית, נשמח אם תצרו עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר לקידום האתר בגוגל במחיר נוח ומשתלם.‬