מאמרים אחרונים במדריך
1
קידום אתרים בגוגל חולל שינויים משמעותיים בעולם השיווק באינטרנט, מאז שפרץ לחיינו לפני כעשור. מאחר וקיים קשר הדוק בין שני התחומים, השינויים לא חלו רק בכיוון אחד, אלא כתוצאה מכך גם תח...
2
בניית אתר אינטרנט יאפשר לכם לעדכן לקוחות אודות מבצעים אונליין, וכמובן גם לאפשר להם להביע את דעתם הכנה אודות השירות, המוצר והעסק שלכם....
3
אם עומדת בפניכם ההתלבטות בין קידום אתרים אורגני בגוגל לבין קידום ממומן, כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא, העוסק בדיוק בשאלה הזו. מחקרים גילו כי הגולשים נוטים להקליק בממוצע כ-70-80% יותר...

קידום אתרים לעמוד הראשון בגוגל

תחום קידום האתרים הוא עדיין תחום חדש ולא כולם בקיאים בחוקיו השונים, בייחוד אלו שאינם עוסקים בתחום. מקדמי אתרים רבים טוענים כי לא ניתן להתחייב על תוצאת חיפוש מסוימת וכך למעשה הם פוטרים את עצמם מהתחייבות כל שהיא ללקוח, שמאמין כי הגורם המשפיע הוא מנוע החיפוש בלבד.

אכן, למנוע החיפוש השפעה אדירה על תוצאת החיפוש, אך אין זה אומר שלא ניתן להתחייב לתוצאה כל שהיא, כמו נניח דף ראשון בתוצאות החיפוש, שהרי אין שום טעם בתשלום למישהו שלא מסוגל להתחייב להביא אתכם לפחות לשם. בגוגל, ובכל מנוע חיפוש, אם אתה לא בעמוד הראשון – אתה לא שם.

איך למעשה עובד קידום אתרים?

גוגל נותן ציון איכות לאתרים ומקדם אותם בהתאם לציון. אלו שקיבלו את ציון האיכות המקסימאלי במילת מפתח מסוימת יזכו להיות בראש תוצאות החיפוש, דהיינו, בעמוד הראשון.

איך זה קורה בפועל? בשלב ראשוני בוחרים מילות מפתח רלוונטיות לאחר סקר שוק וניתוח מילות מפתח רלוונטיות. סביב אותן מילות מפתח בונים מאמרים אינפורמטיביים ואיכותיים, ללא טעויות כתיב ועם ערך מוסף לגולש. את המאמרים מכניסים לאתר ומפיצים אותם ברשת כדי להעלות את ציון האיכות של אתר העסק. ככל שהאתר יהיה רלוונטי יותר למילות המפתח, כך הוא יהיה מקודם יותר. כך גם בכל מה שנוגע לקישורים לאתר העסק מאתרים אחרים, ומכאן חשיבות הפריסה הרחבה באינטרנט.

למה חשוב שתופיעו בעמוד הראשון בגוגל?

אם אתם באמת מעוניינים לקדם את העסק שלכם כדאי שתדעו כי מרבית הגולשים אינם גולשים לעמוד השני של תוצאות החיפוש. למעשה, השאיפה הגדולה של מקדמי האתרים היא להציב אתכם בין חמשת האתרים הראשונים שמופיעים בתוצאות החיפוש, משום שלרוב, אליהם הגולשים נכנסים.

כמו כן, לא תמיד חמשת האתרים הראשונים יענו על צרכי הגולש והסיכוי שהוא ימשיך לבדוק את שאר האתרים בתוצאות החיפוש של הדף הראשון היא גבוהה. לדוגמא: אם יש לכם משרד עורכי דין במרכז ומילת החיפוש אותה תקדמו היא "עורך דין דיני משפחה במרכז", תגדילו בצורה משמעותית את חוג לקוחותיכם אם תהיו בדף הראשון של תוצאות החיפוש, משום שהגולש לא יבדוק רק אתר אחד, הוא ישווה את מרבית האתרים בדף הראשון ויבחר את האחד שהרשים אותו ביותר.

אז למה אצלנו כדאי לקדם אתר?

כי אין לנו בעיה להתחייב לעמוד הראשון. אנחנו מאמינים כי התחייבות כזו היא מינימאלית, בהתחשב במקצועיות העוסקים בחברתנו. נשמח להציע לכם להפיץ את העסק שלכם ברשת האינטרנט, תוך שאנו נשפר ונתאים אותו לדרישות הבלתי מוצהרות של מנועי החיפוש. אחרי שנעלה לו את ציון האיכות נוכל לסייע לו להגיע לדף הראשון וגם לשמור עליו שם.

* הערה בנימה אישית - מקדמי אתרים מסתייעים בהודעות חצי רישמיות ורישמיות מטעם אנשי גוגל וטוענים כי לא ניתן להתחייב לתוצאות. מקדם אתרים בעלי ניסיון בתחום, המכיר את הפרמטרים המרכזיים שמשפיעים על דירוג האתר, יצליח להשפיע על דירוג האתר ולקדם אותו אל העמוד הראשון. יחד עם זאת חשוב לציין שקיימות חברות קידום אתרים רבות מבטיחות עמוד ראשון בגוגל מבלי שהן באמת מסוגלות, ולכן כאן חשוב מאוד לבדוק היטב את חברת הקידום לפני חתימה על חוזה עבודה.


צרו קשר
במידה והנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר ו/או פרטים נוספים אודות קידום בגוגל, מלאו את הטופס הבא:
מומחה קידום אתרים - עונה על תשובות
יצירת קשר לקבלת ייעוץ מקצועי
תגיות תוכן באתר