מאמרים אחרונים במדריך
1
קידום אתרים בגוגל חולל שינויים משמעותיים בעולם השיווק באינטרנט, מאז שפרץ לחיינו לפני כעשור. מאחר וקיים קשר הדוק בין שני התחומים, השינויים לא חלו רק בכיוון אחד, אלא כתוצאה מכך גם תח...
2
בניית אתר אינטרנט יאפשר לכם לעדכן לקוחות אודות מבצעים אונליין, וכמובן גם לאפשר להם להביע את דעתם הכנה אודות השירות, המוצר והעסק שלכם....
3
אם עומדת בפניכם ההתלבטות בין קידום אתרים אורגני בגוגל לבין קידום ממומן, כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא, העוסק בדיוק בשאלה הזו. מחקרים גילו כי הגולשים נוטים להקליק בממוצע כ-70-80% יותר...

שיווק באינטרנט - עלות מול תועלת

עולם האינטרנט משתנה מרגע לרגע, זאת כבר עובדה הידועה לכולנו. כך גם התחומים השונים המשתייכים לעולם האינטרנט, אם ניקח לדוגמא את תחום השיווק באינטרנט הרי שהוא מורכב היום משיטות שיווק שונות ומגוונות, ומאסטרטגיות שיווק שונות שמתאימות לציבורים שונים.

שיווק באינטרנט אינו עניין מובן מאליו, קיימות היום שיטות שיווק שונות שכל אחת מהן, מתאימה לקהל יעד אחר, וכל אחת מהן, יש לה מאפיין אחר, וכל אחת מהן מסוגלת להשיג יעד אחר ולכן מי שמעוניין לבצע שיווק אינטרנטי יעיל ואפקטיבי המותאם בדיוק לצרכים שלו ולקהל היעד שלו, חייב להשתמש באיש מקצוע המתמחה בתחום של שיווק באינטרנט ויחד איתו ניתן יהיה למצוא את השיווק האינטרנטי היעיל ביותר והכלכלי ביותר שיביא את החשיפה הממוקדת ביותר והאפקטיבית ביותר.

לאלו מכם שאינם מכירים את ההבדלים מבין שיטות השיווק האינטרנטיות השונות, הנה סקירה של חלק משיטות השיווק האינטרנטיות והמאפיינים שלהן.
  1. שיווק באמצעות קידום אתרים אורגני במנועי החיפוש - קבלת דירוג גבוה של מנועי החיפוש והופעה בין תוצאות החיפוש הראשונות. שיווק באינטרנט באמצעות קידום במנועי החיפוש, הוא שיווק לטווח הארוך, זהו שיווק שעלותו הכספית גבוהה משום שהוא נמשך לפחות כמה חודשים אך הוא מעניק לאתר דירוג גבוה ומאפשר לאתר להנות מחשיפה לאורך זמן, בפני לקוחות פוטנציאליים רציניים שאכן מעוניינים במוצרים או בשירותים של האתר.
     
  2. שיווק באמצעות קידום ממומן – זהו שיווק באמצעות פרסום האתר בצדי תוצאות החיפוש או בראש תוצאות החיפוש. שיווק כזה הוא שיווק לטווח הקצר, למטרות מיידיות, כמו מבצעים, הנחות וכד'. שיווק כזה הוא שיווק שאנו יכולים לפקח על תקציבו, משום שאנו מחליטים כמה נשלם עבור מודעות הטקסט שלנו שמופיעות בצדי תוצאות החיפוש, ואילו מילות מפתח יופיעו במודעות הטקסט של האתר שלנו.

     
  3. שיווק ברשתות החברתיות - שיווק כזה שונה לגמרי משיווק באמצעות קידום במנועי החיפוש, זוהי שיטת שיווק שאינה אגרסיבית ומסתמכת בעצם על הגולש כסוכן מכירות חינמי שמעביר מידע שיווקי אודות המותג של העסק וכך מפרסם את התוכן השיווקי של העסק בחינם.

    שיווק ברשתות חברתיות זקוק לקהל מעריצים שיתאגד סביב מותג כלשהו ולאחר מכן יש ליצור מערכת יחסים דו סיטרית עם אותו קהל המעריצים, ובעזרת מערכת היחסים הזו ניתן ללמוד מה הקהל מעדיף, אילו מוצרים הוא מעוניין לרכוש, אילו מהלכים של העסק הוא מעדיף וכד'. בעידן של שיווק ברשתות חברתיות יש שקיפות כמעט מלאה בין העסק לבין קהל הלקוחות הפוטנציאליים.
רק מ-3 הדוגמאות הללו אנו רואים שכל שיטת שיווק שונה מאחותה וכל שיטת שיווק יש לה מאפיינים אחרים, והיא דורשת מומחיות אחרת, ולכן כל אתר אינטרנט לפני שהוא מקבל החלטה כלשהי לגבי שיטת השיווק המתאימה לו, עליו להתייעץ קודם כל עם איש מקצוע המגיע מהתחום ומבין היטב איזה שיווק אינטרנטי ישיג את מקסימום התועלת במימנימום עלות.

בכדי להתאים תוכנית שיווק המתאימה בדיוק לצרכים של העסק שלכם, כדאי להעזר באיש מקצוע מהתחום המתמחה בשיווק עסקים באינטרנט ובעל ניסיון בשיווק עסקים במספר צירים מרכזיים בתחום - קידום אתרים אורגני במנועי חיפוש, קידום ברשתות חברתיות, קידום באתרי מידע מקצועיים ויצירת באז תקשורתי וכן קידום באמצעות קניית מודעות בתשלום. לפרטים נוספים, יש לפנות אלינו באמצעות טופס יצירת קשר.איפה אני באתר?
ראשי > שיווק באינטרנט

צרו קשר
במידה והנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר ו/או פרטים נוספים אודות קידום בגוגל, מלאו את הטופס הבא:
מומחה קידום אתרים - עונה על תשובות
יצירת קשר לקבלת ייעוץ מקצועי
תגיות תוכן באתר
חברת קידום אתרים , לקדם אתר בגוגל , מיתוג אישי באינטרנט , מקדם אתרים מקצועי , קורס קידום אתרים , קידום אתרים בגוגל , קידום אתרים עם תוצאות , מקדם אתרים מוסמך , בניית אתרי אינטרנט , טיפים לקידום אתר , בניית אתרים לעסקים , איך לקדם אתר בגוגל ,

אם אתם מעדיפים לקדם את האתר ע"י חברת קידום אתרים מקצועית, נשמח אם תצרו עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר לקידום האתר בגוגל במחיר נוח ומשתלם.‬