מאמרים אחרונים במדריך
1
קידום אתרים בגוגל חולל שינויים משמעותיים בעולם השיווק באינטרנט, מאז שפרץ לחיינו לפני כעשור. מאחר וקיים קשר הדוק בין שני התחומים, השינויים לא חלו רק בכיוון אחד, אלא כתוצאה מכך גם תח...
2
בניית אתר אינטרנט יאפשר לכם לעדכן לקוחות אודות מבצעים אונליין, וכמובן גם לאפשר להם להביע את דעתם הכנה אודות השירות, המוצר והעסק שלכם....
3
אם עומדת בפניכם ההתלבטות בין קידום אתרים אורגני בגוגל לבין קידום ממומן, כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא, העוסק בדיוק בשאלה הזו. מחקרים גילו כי הגולשים נוטים להקליק בממוצע כ-70-80% יותר...

תוכנה לבדיקת מיקומים בגוגל

ניסויים ובדיקות שונות מסייעות לנו, מקדמי האתרים, להבין טוב יותר כיצד עובד מנוע החיפוש של גוגל, כיצד שינויים מינוריים שאנחנו מבצעים יכולים להשפיע לכאן או לכאן על מיקום האתר שלנו. כתוצאה מכך אנחנו מקדישים לא מעט מהזמן שלנו ביום בניסיונות לנתח את השינויים המבוצעים מידי יום בתוצאות החיפוש במקביל להשפעות של עבודת קידום האתרים שאנחנו מבצעים.
 
תוכנה לבדיקת מיקומים בגוגל, מאפשרת לנו לקבל תמונת מצב מהירה בנוגע לעליות או ירידות במספר רב של מילות מפתח, ובמספר פרויקטים של קידום אתרים.
 
מקדמי אתרים רבים משתמשים בתוכנה חינמית המאפשרת לבצע בדיקות מיקומים בגוגל הנקראת "Free Monitor for Google". מדובר בתוכנה מעולה, פשוטה ונוחה לביצוע בדיקות מיקומים בגוגל. התוכנה מתאימה בהחלט למקדמי אתרים מתחילים, ללא הרבה פרויקטים וללא הרבה מילות מפתח, במיוחד לא בתחומים תחרותיים, שבהם השינויים מתבצעים מידי יום ואף מספר פעמים ביום.
 
בעקבות ריבוי פרויקטים וקידום אתרים במספר רב של מילות מפתח, עלה הצורך במציאת אלטרנטיבה מקצועית יותר, יעילה יותר, שתספק לנו תמונת מצב עם נקודות ציון ותאפשר לנו להבין כיצד השינויים שביצענו סייעו או גרעו לאתר המקודם.
 
עוד עלה צורך בביצוע בדיקה אוט' על בסיס יומי, עבור מספר רב של פרויקטים ולכמות גדולה יחסית של מילות מפתח. בנוסף לכך הועלתה דרישה להפקת דו"חות על בסיס יומי, שבועי וחודשי ואף יותר, בכדי שנוכל יחד לגבש תוכנית התקדמות בכל פרוייקט קידום אתרים.
 
CuteRank PRO כלי לבדיקת מיקומים בגוגל
 
בדיקת מיקוםלאחר המלצות רבות שקיבלנו אודות הכלי הזה, החלטנו לרכוש אותו בעלות של כ-50$ ולבחון את יכולות הכלי והתאמתו לצרכים האישיים שלנו. אין ספק שמדובר בכלי מאוד פשוט אך יעיל ומתאים לקבלת נתונים ראשוניים ולקבלת תמונת מצב עבור השינויים בתוצאות החיפוש לפי מילות מפתח ופרויקטים.
  1. יצירת פרופיל \ פרוייקט קידום חדש – הכניסו את כתובת האתר, כתבו את מילות המפתח שאותם אתם מקדמים, וציינו באילו מנועי חיפוש (כולל שפה) תרצו לבצע בדיקות מיקום.
  2. עדכוני מיקומים – באפשרותכם להחליט מתי תרצו שהתוכנה תבצע בדיקת מיקומים במנועי החיפוש שציינתם. ניתן להחליט על שעה מסוימת או לבחור בעת הפעלת המחשב. אפשר לבחור מקבץ של אתרים ספציפיים בלבד.
  3. יצירת דו"חות – האופציה הזאת היא בין האופציות החביבות של המערכת, ומאפשרת לכם להציג דו"חות התקדמות לפי מילות מפתח ממוקדות ולפי תאריכים שתבחרו בפורמט PDF, HTML או CSV. המערכת מאפשרת לכם לצרף לוגו ופרטים נוספים אודות העסק שלכם וכך להציג גם את הדו"חות ללקוח כמסמך רישמי.
  4. הצגת תוצאות חיפוש בכל מילת מפתח – הכלי מאפשר לכם להציג את כל 100 המתחרים שלכם לפי מילת מפתח שתבחרו.
CuteRank PRO – כמה עולה התוכנה?
 
בשל המחיר של התוכנה, החלטנו לתת צ'אנס ולבחון את התוכנה. העלות של התוכנה באתר היא 59.95 דולר, אך אם אתם עושים Like בקבוצה שלהם בפייסבוק, ניתן לקבל הנחה של 15% ולרכוש את התוכנה בעלות של 50.96 דולר.
 
תקופת ניסיון חינם + החזרת הכסף תוך 30 יום!
 
החברה מאפשרת לכם להוריד את גרסת הלייט של התוכנה, ולהתנסות. עוד ניתן לרכוש את התוכנה, ובמידה ואתם לא מרוצים אפשר לבטל את המכירה עד 30 יום מרגע הרכישה.
 
עדכונים ותוספות 
 
לאחר רכישת התוכנה, אתם מקבלים עדכונים לגרסה שלכם במשך שנה שלמה. לאחר שנה העלות השנתית להמשך קבלת עדכונים היא רק 10 דולר.

לקבלת פרטים נוספים ולרכישת התוכנה, בקרו בדף הבית של התוכנה: CuteRank PRO

צרו קשר
במידה והנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר ו/או פרטים נוספים אודות קידום בגוגל, מלאו את הטופס הבא:
מומחה קידום אתרים - עונה על תשובות
יצירת קשר לקבלת ייעוץ מקצועי
תגיות תוכן באתר
בדיקת מיקום בגוגל , תוכנה לבדיקת מיקומים , טיפים לקידום אתר , מומחה קידום אתרים , מקדם אתרים מקצועי , מקדם עם ניסיון , חברת קידום אתרים , מדריך קידום אתרים , בניית אתר אמין , קידום אתרים באינטרנט , קידום אתרים בגוגל ,

אם אתם מעדיפים לקדם את האתר ע"י חברת קידום אתרים מקצועית, נשמח אם תצרו עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר לקידום האתר בגוגל במחיר נוח ומשתלם.‬