מאמרים אחרונים במדריך
1
קידום אתרים בגוגל חולל שינויים משמעותיים בעולם השיווק באינטרנט, מאז שפרץ לחיינו לפני כעשור. מאחר וקיים קשר הדוק בין שני התחומים, השינויים לא חלו רק בכיוון אחד, אלא כתוצאה מכך גם תח...
2
בניית אתר אינטרנט יאפשר לכם לעדכן לקוחות אודות מבצעים אונליין, וכמובן גם לאפשר להם להביע את דעתם הכנה אודות השירות, המוצר והעסק שלכם....
3
אם עומדת בפניכם ההתלבטות בין קידום אתרים אורגני בגוגל לבין קידום ממומן, כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא, העוסק בדיוק בשאלה הזו. מחקרים גילו כי הגולשים נוטים להקליק בממוצע כ-70-80% יותר...

איך לנצל נכון תקציב פרסום באינטרנט?

זה לא סוד שענף הפרסום באינטרנט הוא תחרותי מאוד, וכיאה לענף כזה, לצד חברות בנייה וקידום אתרים איכותיות, ניתן למצוא גם לא מעט שרלטנים בתחום, שמהם כדאי להיזהר. חתימה על חוזה שאינו סביר יכולה להרע משמעותית לעסקים קטנים ובינוניים, אשר מידת הצלחתם תלויה רבות באיכותו של האתר שיבנה עבורם, אך היא יכולה לטלטל לא במעט גם עסקים גדולים יותר. השאלה המתבקשת היא, אם כן, כיצד נזהרים מהתופעה?

חשוב להכיר את התופעה מקרוב

לא תוכלו להגן על עצמכם מפני התופעה לפני שתלמדו להכיר אותה ולרדת לשורשה. חברות בנייה וקידום אתרים חובבניות יוצאות מנקודת הנחה שיש להן יתרון על פני הלקוחות שלהן, אשר רובם לא אוחזים בידע רב בתחום וסביר להניח שאוצר המילים המקצועי שלהם גם הוא מוגבל למדי.

היתרון הזה כביכול מעניק לאותן חברות את הלגיטימציה 'להפגיז' את החוזה בשלל מילים נרדפות או לחילופין לנסח כמה סעיפים אשר משמעותם זהה במטרה להצדיק את הדרישה בתקציבים הגדולים. למעשה, ישנן חברות בנייה וקידום אתרים אשר שוקדות הרבה יותר על ניסוח חוזה בומבסטי מאשר על מתן שירותים איכותיים, וכתוצאה מכך הן דורשות תקציבי ענק של אלפי ולעתים אפילו עשרות אלפי שקלים בעבור שירותים בסיסיים שאמורים לעלות משמעותית פחות.

אם קריאת שורות אלו מעלה גיחוך על שפתיכם, שהרי החברה שלכם היא בסדר גודל מכובד ועתידה לא יקבע עפ"י תקציב פרסום כזה או אחר, דעו שמדובר בגישה עסקית לא נכונה, שכן דמיינו לעצמכם מה אותו תקציב היה עשוי להשיג עבורכם, אילו רק הייתם בוחרים בחברת בניית אתרים איכותית יותר.

הרי אנחנו חיים במדינה שהמנטליות בה היא לעולם לא לצאת פרייארים, ובצדק. אם כך, מדוע שנרצה שהתקציבים שלו יתבזבזו לריק כשבפועל הם יכולים לעשות עבורנו שירות הרבה יותר טוב במרחב הוירטואלי? תופעה חמורה עוד יותר נרשמת בקרב חברות בניית אתרים שמציבות מסגרות זמן לא ריאליות לצורך בניית האתר וקידומו, כשבפועל מדובר בפרוייקט שאמור להיות הרבה יותר קצר ויעיל.

במצב כזה לא רק שהתקציב הולך לאיבוד במקום להיות מנוצל בחכמה, הרי שידרש זמן רב עד שתראו את התוצאות להן ציפיתן, וכידוע, במרחב האינטרנטי התזמון הוא הכל. כל זמן שבו תתמהמהו ולא תפרסמו את שירותכם - המתחרים שלכם יהנו מההפקר.

אז מה עושים?

כל בעל עסקים מושחז צריך לדעת בדיוק לאן הכסף שלו הולך, גם במחיר של למידה עצמית את התחום או שימוש בשירותיו של יועץ קידום אתרים. אנחנו לא מצפים מכם לצלול כעת לעולם בניית האתרים וללמד את עצמכם תכנות, אלא בסך הכל דרושה הכרה בסיסית של מושגים שתסייע לכם להבין מתי החברה שמולכם מדברת לעניין ומתי היא מנסה 'למרוח' סעיפים כדי להוסיף לעצמה צ'ופרים לתקציב.

טריק ידוע נוסף של חברות בניית אתרים המנסות לנפח את התשלום, הוא באמצעות הוספת סעיפי שירות שאמורים להיות מובנים מאליו, בתור תוספת למחיר. וודאו שבמסגרת ההתקשרות שלכם עם נותן השירות, תהיו זכאים לשירותי תחזוק ותמיכה במסגרת הסכום ששילמתם.

אל תתביישו

נתקלתם בניסוחים לא ברורים בחוזה? אל תתביישו לשאול במפורש מה משמעותם, זה לא יגרום לכם להיראות בורים. פעמים רבות הניסוחים הלא ברורים הללו אמורים מלכתחילה לבלבל ולהטעות את הלקוח, במטרה לזרז את תהליך החתימה. הוציאו את המילה 'מבוכה' או 'בושה' מהלקסיקון שלכם, אלא בקשו הסבר מפורש לכל סעיף מעורפל, זוהי זכותכם הלגיטימית בתור לקוחות.

צרו קשר
במידה והנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר ו/או פרטים נוספים אודות קידום בגוגל, מלאו את הטופס הבא:
מומחה קידום אתרים - עונה על תשובות
יצירת קשר לקבלת ייעוץ מקצועי
תגיות תוכן באתר
בניית אתרים לעסקים , מחיר לקידום אתר , מומחה קידום אתרים , מדריך קידום אתרים , מקדם עם ניסיון , מקדם אתרים מקצועי , בדיקת מיקום בגוגל , בניית אתר לעסק , מדריך קידום אתרים , פרסום מאמרים , בניית אתר תדמיתי ,

אם אתם מעדיפים לקדם את האתר ע"י חברת קידום אתרים מקצועית, נשמח אם תצרו עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר לקידום האתר בגוגל במחיר נוח ומשתלם.‬