מאמרים אחרונים במדריך
1
קידום אתרים בגוגל חולל שינויים משמעותיים בעולם השיווק באינטרנט, מאז שפרץ לחיינו לפני כעשור. מאחר וקיים קשר הדוק בין שני התחומים, השינויים לא חלו רק בכיוון אחד, אלא כתוצאה מכך גם תח...
2
בניית אתר אינטרנט יאפשר לכם לעדכן לקוחות אודות מבצעים אונליין, וכמובן גם לאפשר להם להביע את דעתם הכנה אודות השירות, המוצר והעסק שלכם....
3
אם עומדת בפניכם ההתלבטות בין קידום אתרים אורגני בגוגל לבין קידום ממומן, כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא, העוסק בדיוק בשאלה הזו. מחקרים גילו כי הגולשים נוטים להקליק בממוצע כ-70-80% יותר...

מה הקשר בין אימון אישי לבין קידום אתרים?

ביטחון עצמי ואמונה בעצמך אלו תכונות שלהמון בני אדם אין או יש והם אינם מודעים לכך. עשרות גולשים מידי יום מחפשים פתרונות לאופי חלש ולביטחון עצמי נמוך דווקא באינטרנט, במקום שבו כל אדם הוא אנונימי ואף אחד לא יכול לדעת מי בדיוק חיפש חומר על נושאים אלו.

טיפול בביטחון עצמי ובאופי חלש אלו נושאים המשתייכים לתחום חדש שהתפתח בשנים האחרונות ונקרא אימון אישי. מאמן אישי מיומן יעבוד איתכם על שיפור הביטחון שלכם, טיפול במכשולים העמודים בדרך וחיזוק האמונה בעצמכם ובדרכי הפעולה שלכם. מאמן אישי יגדיר ביחד איתכם מטרה עיקרית ומטרות משניות ועליהם תעבדו ביחד עד שתגיעו למטרות שהצבתם לעצמכם.

נושאים נוספים שניתן למצוא בתחום אימון אישי הם: אימון עסקי לעסקים, אימון אישי לחינוך, אימון לתכנון כלכלי נכון ויעיל וכו'. לדוגמא: אימון אישי לתכנון כלכלי נכון ויעיל ניתן לראות בתוכנית שנעשתה על ידי מאמן אישי אלון גל אשר נקראת "משפחה חורגת". בתוכנית משפחה חורגת, מאמן אישי אלון גל עובד עם משפחות שנקלעו למצב כלכלי גרוע בעקבות טעויות שהם עשו כי לא הציבו לעצמם מטרות והחלטות חשובות שהשפיעו על חייהם.

אחת המשפחות, שנמצאה במצב כלכלי קשה, הכניסה לתודעה שלהם בזכות המאמן אלון גל שהיא מוציאה בחודש 900 שקל על סיגריות למרות שיש להם חובות של אלפי שקלים לבנקים ולחברים קרובים ואילו היו חוסכים ולא מעשנים, היו יכולים להחזיר לפחות חצי מהחובות!

משפחות, עסקים, אנשים בודדים וכל אחד זקוק מידי פעם למאמן אישי שיעיר את עיניהם ויעזור להם להציב מטרות ולקבל החלטות חשובות בחיים. לכן תחום אימון אישי הפך לתחום פופלארי מאוד בשנים האחרונות והתחרות העצומה הגיעה גם לאינטרנט. עשרות מאמנים אישיים בונים אתרי אינטרנט ומקדמים אותם במנוע החיפוש גוגל על ידי חברות קידום אתרים שונות.

אם אתם מאמנים אישיים, ואתם עדיין נמצאים רחוק בתוצאות החיפוש בגוגל, גם אתם צריכים דחיפה וגם אתם צריכים קידום לאתר שלכם על ידי חברת קידום אתרים מקצועית. הרי זה מה שאתם מחנכים את הלקוחות שלכם – להיות תמיד למעלה! מאמן אישי, צור קשר מיד לקידום האתר שלך!

אתרים של מאמנים אישיים

באינטרנט ניתן למצוא המון מידע בנושא אימון אישי ובנושא אימון עסקי. באתרי אינטרנט של מאמנים אישיים תוכלו למצוא טיפים והמלצות לשיפור הביטחון העצמי ולשיפור החיים שלכם על ידי הצבת מטרות ויעדים בחייכם.איפה אני באתר?
ראשי > אימון אישי

צרו קשר
במידה והנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר ו/או פרטים נוספים אודות קידום בגוגל, מלאו את הטופס הבא:
מומחה קידום אתרים - עונה על תשובות
יצירת קשר לקבלת ייעוץ מקצועי
תגיות תוכן באתר
מיתוג אישי באינטרנט , קורס קידום אתרים , קידום אתרים של עורכי דין , כמה עולה לקדם אתר בגוגל , שרת וירטואלי ,

אם אתם מעדיפים לקדם את האתר ע"י חברת קידום אתרים מקצועית, נשמח אם תצרו עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר לקידום האתר בגוגל במחיר נוח ומשתלם.‬