מאמרים אחרונים במדריך
1
קידום אתרים בגוגל חולל שינויים משמעותיים בעולם השיווק באינטרנט, מאז שפרץ לחיינו לפני כעשור. מאחר וקיים קשר הדוק בין שני התחומים, השינויים לא חלו רק בכיוון אחד, אלא כתוצאה מכך גם תח...
2
בניית אתר אינטרנט יאפשר לכם לעדכן לקוחות אודות מבצעים אונליין, וכמובן גם לאפשר להם להביע את דעתם הכנה אודות השירות, המוצר והעסק שלכם....
3
אם עומדת בפניכם ההתלבטות בין קידום אתרים אורגני בגוגל לבין קידום ממומן, כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא, העוסק בדיוק בשאלה הזו. מחקרים גילו כי הגולשים נוטים להקליק בממוצע כ-70-80% יותר...

להרוויח כסף עם גוגל אדסנס

גוגל אדסנס (Google AdSense) היא "תוכנית השותפים" מבית מנוע החיפוש גוגל ובעזרתה ניתן לייצר הכנסה נוספת מאתר האינטרנט שלכם.

מערכת גוגל אדסנס מיועדת לאתרים קטנים, בינוניים וגדולים והתשלום אשר גוגל משלמת הוא אך ורק על הלחיצות על הפרסומות (תשלום פר לחיצה PPC ) או תשלום לפי הורדות תוכנות שבבעלות גוגל. גוגל אדסנס מספקת לכם בצורה אוטומטית פרסומות של טקסט ותמונה (לפי בחירתכם) מתוך מערכת גוגל אדוורדס. הפרסומות מותאמות בדיוק לתוכן האתר שלכם - למעשה, מערכת גוגל אדסנס מתאימה את הפרסומות בצורה מאוד מדוייקת לתוכן האתר שלכם וגורמת לכך שהפרסומות יהיו רלוונטיות ושסיכויי הלחיצה על הפרסומות יגדלו!

ישנם שני סוגים של אתרים - אתרים שפשוט לא מנוצלים נכון ולא מחדירים תשתית כלכלית טובה ואמינה וישנם אתרים הרוצים להרוויח כסף בכל מחיר ומוכנים לקחת סיכון ונרשמים לתוכניות עם תנאים לא הוגנים ותשלומים נמוכים.

בנוסף לכל היתרונות במערכת של גוגל אדסנס קיים יתרון בולט נוסף המאפשר לך לקבל סטטיסטיקות מפורטות וממוקדות על מספר הלחיצות שנלחצו דרך חשבונכם, מספר אנשים שצפו בפרסומות, סכום שצברתם עד עכשיו שמתעדכן באופן שוטף ועוד המון אפשרויות שקיימות במערכת ואינן מופיעות במערכות פרסום ושיווק אחרות.

הרווחים במערכת של גוגל אדסנס משתלמים לבעלי אתרים ואינם מצריכים אותם לחפש מפרסמים ישירים. בעל אתר קטן ובינוני יכול להגיע ל-1-30 דולר ביום.

מערכת גוגל אדסנס שולחת לשותפים שעברו את 50$ מכתב ובו מופיע קוד PIN שבעל החשבון צריך להכניס לחשבון שלו על מנת לאשר את החשבון ואת כתובת החשבון. לאחר שבעל החשבון מגיע ל100$ ישלח לו צ'ק מגוגל (בסוף החודש) או בהעברה בנקאית.

אפשרויות השיווק במערכת גוגל אדסנס הינם: פרסום מודעות טקסט ומודעות תמונה, שיווק תוכנות מבית גוגל כגון: פיירפוקס, גוגל פיקסה ותוכנות נוספות.

חשוב לציין שאם תנסו לרמות את המערכת בשביל להרוויח יותר, חשבונכם ינעל והרווחים שצברתם יוחזרו לאנשים ששילמו עבור הפרסום. הסיכויים שיפתחו לכם את החשבון שנית אחרי שנעלו לכם אותו הם אפסיים! לכן לא מומלץ לרמות וחובה לקרוא את כל החוקים בקפידה.
איפה אני באתר?
ראשי > גוגל אדסנס

צרו קשר
במידה והנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר ו/או פרטים נוספים אודות קידום בגוגל, מלאו את הטופס הבא:
מומחה קידום אתרים - עונה על תשובות
יצירת קשר לקבלת ייעוץ מקצועי
תגיות תוכן באתר
בניית אתר לעסק , קניית כתובת לאתר , דומיין ישראלי , כתיבה שיווקית , קידום אתרים של עורכי דין ,

אם אתם מעדיפים לקדם את האתר ע"י חברת קידום אתרים מקצועית, נשמח אם תצרו עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר לקידום האתר בגוגל במחיר נוח ומשתלם.‬