מאמרים אחרונים במדריך
1
קידום אתרים בגוגל חולל שינויים משמעותיים בעולם השיווק באינטרנט, מאז שפרץ לחיינו לפני כעשור. מאחר וקיים קשר הדוק בין שני התחומים, השינויים לא חלו רק בכיוון אחד, אלא כתוצאה מכך גם תח...
2
בניית אתר אינטרנט יאפשר לכם לעדכן לקוחות אודות מבצעים אונליין, וכמובן גם לאפשר להם להביע את דעתם הכנה אודות השירות, המוצר והעסק שלכם....
3
אם עומדת בפניכם ההתלבטות בין קידום אתרים אורגני בגוגל לבין קידום ממומן, כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא, העוסק בדיוק בשאלה הזו. מחקרים גילו כי הגולשים נוטים להקליק בממוצע כ-70-80% יותר...

שיווק חוקרים פרטיים בעולם האינטרנט

כבר לפני מספר שנים כאשר חוקרים פרטיים קראו את תמונת המצב של התפתחות הקדמה, החליטו לעשות חושבים ולעצור את הפרסומים בדפי זהב בהם השקיעו ממון רב במשך השנים. אולם במבחן התוצאה לא קיבלו את מה שרצו וציפו.
 
עם תחילת דרכם בפרסום באינטרנט בחנו מספר פרמטרים לפני שהתחילו והבינו כי אין כמעט בית אב בישראל שאינו נגיש למחשב ושאינו מחפש את צרכיו באמצעות מנועי חיפוש. כאן צריך הרבה מזל על מנת למצוא את האדם המתאים אשר יכול לשלב את יכולת האינטרנט ככלי פרסומי, לבין הישום בשטח וקבלת התוצאות.
 
חוקר פרטי אמיר אברמסון מספר: "אמנם אני השקעתי זמן רב בכתיבה והשארת החותם האישי באתרים שנבנו עבורי, אולם היכולת להביא את האתרים לתוצאות ראשונות במילות מפתח בענף החקירות, היא היכולת של איש מקצוע מומחה לקידום אתרים".
 
התחרות על לבו של הלקוח נעשית קשה יותר ויותר, כל זב חותם היושב בביתו הפרטי יכול להרים אתר שמי שיקרא אותו לא ידע כי מדובר למעשה בחוקר פרטי לא מורשה, שכל מה שכתב הוא פרי עמלו של כותב מקצועי.
 
חוקרים פרטיים בישראלהמיקום באינטרנט של משרד חקירות נקבע הן למי שמשלם עבור קישורים ממומנים, ואז הוא גם מופיע בראש הדף, לבין מי שקונה את המיקום בזכות דינמיות וחינמיות של האתר, הוספת תכנים, סיפורים, מאמרים, שאלות ותשובות ועוד .
 
המרחק בין "המובטח" באתרים של חוקרים פרטיים, לבין המציאות והיכולת המקצועית הוא כמו המרחק בין מזרח למערב. הרבה מהמאמרים של חוקר פרטי אמיר אברמסון והסיפורים שלו שוכפלו על ידי אחרים, כי הרעיון הוא בסיס העניין.
 
אין ספק כי כאשר לקוח פונה למי שמקודם במקומות הראשונים, הוא מתחיל לבצע סקר בקרב עוד בעלי משרדי חקירות והולך למי שזול יותר. כמובן בלי שהינו יודע שבעצם שם את כספו על קרן הצבי.
 
עוד מספר אמיר אברמסון: "אני אישית קורא סיפורים של קופירייטריים אשר משלים את הלקוחות כי משרדי החקירות הם סופר מן. ומסביר ללקוחות הפונים אלי שכל מה שכתוב לא ניתן לישום בשטח היות ומדובר בעברות על החוק."
 
מקדם אתרים חייב להיות כל הזמן יחד עם בעל משרד החקירות עם יד על הדופק, כי יש כל הזמן שינויים בדרך וצורת הפרסום, וטריקים ושטיקים הנעשים על מנת למשוך את עיניו של הלקוח.
 
"במגמה לאפשר ללקוחות קשר ישיר עם החוקר יזמנו פנייה דיסקרטית לתיבת הדואר של החוקר. כאשר אני מקבל פניה דיסקרטית אני קורא אותה בתשומת לב ורק אחרי שאני רואה שיש מקום אני יוצר קשר עם הפונה, תשובה בכל מקרה אם יש מייל הפונים מקבלים."
 
תם עידן המדריכים או החוברות הפרסומיות, היות ובאינטרנט משרד חקירות מגיע לכל קהל היעד על פי הצרכים המאותרים על ידי הכותב.
 
לכן כאשר הנכם פונים למקדם אתרים או מחפשים חברת קידום אתרים, בדקו היטב מה הוא מציע, כמה הוא יצירתי, לקבל דוגמאות מלקוחות נוכחיים ובעבר, להתרשם מיכולת ההבנה והניתוח שלו, היכרותו את המקומות בהם ניתן לדחוף ולדחוף את הפרסום. והעיקר מיומנתו יושרו ומיהמנותו.

חוקרים פרטיים - אתרים מומלצים

משרד חקירות אברמסון - משרד חקירות פרטי בראשותו של חוקר פרטי אמיר אברמסון, הוקם עוד בשנת 1972 ומאז מספק שירותי חקירות פרטיות ומודיעין לגורמים רבים - בנקים, משרדי ממשלה, מנהלי חברות גדולות, עסקים פרטיים, עורכי דין, חברות ביטוח ועוד. המשרד עוסק בביצוע מעקבים, חקירות פרטיות בנושא בגידות, גירושין, חקירות כלכליות, פוליגרף ועוד..


היום כל לקוח יכול לפתוח את מנוע החיפוש גוגל ולקבל עשרות שמות של משרדי חקירות שכל אחד מציע את שירותיו בתחום חקירות פרטיות. אין ספק כי עידן האינטרנט (הטוויטר הפייסבוק והקדמה) שינו לחלוטין את היכולת הפרסומית של בעלי עסקים. במאמר זה תוכלו לקרוא מספר טיפים אשר יסייעו לכם לא ליפול על פרסום שאינו מאפשר ללקוחות להבין מספר נתונים חשובים.
איך לבחור משרד חקירות


איפה אני באתר?
ראשי > חוקרים פרטיים

צרו קשר
במידה והנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר ו/או פרטים נוספים אודות קידום בגוגל, מלאו את הטופס הבא:
מומחה קידום אתרים - עונה על תשובות
יצירת קשר לקבלת ייעוץ מקצועי
תגיות תוכן באתר
קידום אתרים של עורכי דין , כתיבת תוכן , החלפת קישורים , מיתוג אישי באינטרנט , בניית אתר תדמיתי ,

אם אתם מעדיפים לקדם את האתר ע"י חברת קידום אתרים מקצועית, נשמח אם תצרו עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר לקידום האתר בגוגל במחיר נוח ומשתלם.‬